سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرام
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


سایت رسمی خرید فالوور اینستاگرامسایت خرید فالوور اینستاگرام بهترین مرجع امن و قابل اطمینان برای خرید فالوور تضمینی اینستاگرام می باشد که سفارش های شما را به صورت فوری ثبت می کنیم و به صورت 24 ساعته پشتیبانی سایت برای پاسخگویی به شما مشتریان عزیز آنلاین می باشد که می توانید از طریق تلگرام یا تماس گرفتن با پشتیبان سایت خرید فالوور اینستاگرام در تماس باشید.
اينستاگرام از چه زمانی راه اندازی شد؟
پس از ماه ها تلاش، اينستاگرام ایجاد و در تاریخ 6/6/2010 به راه افتاد. در روز اول 25 هزار کاربر حاضر شدند! اما موفقیت یک شبه ای نبود و البته یک داستان طولانی در این باره وجود دارد که برای شما بازگو می کنم. زمانی را آرزو می کردم برای یک رسانه تصویری برخی از جدیدترین عکسهای خود را در آن به اشتراک بگذارم یا دوستان قدیمی کودکی خود را پیدا کنم و ببینم اکنون آنها چه شکلی هستند!
یک روز که غذای خوش مزه ای رو درست کرده بودم و میز زیبایی را چیده بودم، خیلی دوست داشتم که آن لحظه را ثبت کنم و برای دوستانم بفرستم اما متاسفانه در آن زمان اينستاگرام نبود. ولی اکنون خدا را برای اينستاگرام شکر می کنم.
قبل از یادگیری نحوه نوشتن، انسان ها از طریق نقاشی های غار با آنها ارتباط برقرار می کردند. اما چرا مردم آن زمان به نقاشی روی دیوار های غار پرداختند؟
برای برقراری ارتباط با یکدیگر
جاودانه بودن و به یاد سپردن
برای زیباسازی غار و زیبایی بیشتر زندگی با هنر
به بازدید کنندگان آینده چیزی یاد دهد
برای ابراز احساسات و باقی گذاشتن خاطرات
نکات بالا را بدون در نظر گرفتن کلمه غار بازخوانی کنید. همانطور که میبینید، جملات بالا مانند کاربرد های اينستاگرام است. به عبارت دیگر، اينستاگرام دیوار غار مدرن برای ما است، بنابراین انسان غارنشین از اينستاگرام الهام گرفته است. اکنون که به صورت کامل با اينستاگرام آشنا شدید، می توانید با خیال راحت با آن کار کنید یا بر روی آن سرمایه گذاری کنید. یعنی اگر می خواهید با صرف هزینه های بسیار خرید فالوور اينستاگرام را انجام دهید در اینکار مردد نشوید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.