داکت اسپلیت چیست و چگونه کار می کند؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


یکی از پرکاربرد ترین وسیله هایی که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند،داکت اسپلیتمی باشد. این وسیله یک نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی است، یعنی در فصل زمستان محیط را گرم و در فصل تابستان محیط را سرد می کند. امروز در این مقاله قصد داریم بیشتر درباره ی این لوازم خانگی توضیح دهیم تا بهتر متوجه شوید که داکت اسپلیت چیست و چگونه کار می کند؟ در نهایت تا انتها همراهنمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی بوشباشید و مطالب را موشکافانه بخوانید.داکت اسپلیت چگونه کار می کند؟
کندانسور و هواساز دو قسمت اصلی داکت اسپلیت ها هستند که شامل قطعاتی مانند پروانه، کمپرسور، دینام، فین، فیلتر، سینی، کویل، اواپراتور و… می باشند. داکت اسپلیت شباهت های زیادی با اسپلیت و کولر گازی دارد اما تنها تفاوت آنها در گرم کردن محیط اطراف است. در ادامه برایتان بیشتر درباره ی انواع مختلف این دستگاه توضیح می دهیم تا اطلاعات بیشتری بدست آورید.

1- داکت اسپلیت اینورتر: موتور الکتریکی در دستگاه های اینورتر به صورت متغیر کار می کند یعنی زمانی که محیط خنک می شود دور متغیر کاهش می یابد و زمانی که محیط گرم می شود دور متغیر افزایش خواهد یافت. به همین دلیل دستگاه سریع تر کار می کند و در نهایت در مصرف برق بیشتر صرفه جویی می شود.
2- داکت اسپلیت معمولی: دور موتور در دستگاه های معمولی ثابت و همیشگی است، یعنی تا وقتی که شما آن را کم یا زیاد نکنید، یکسره کار خواهد کرد. از همین رو داکت اسپلیت های معمولی پر مصرف تر می باشند.https://respinabch.com/duct-split/
امضاي کاربر :

https://mohajermag.ir/
مجله مهاجرت | بهترین و جدیدترین روشهای مهاجرت، اخذ ویزا و اقامت کاری تحصیلی پناهندگی
پرتو کلینیک - درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر

پاسخ ها
به طور معمول از هر شرکت یا فروشگاهی که سیستم گرمایشی و سرمایشی خود را خریداری کرده­ باشید، نصابی را برای نصب دستگاه می ­فرستند تا راه اندازی آن به نحو احسنت انجام گیرد. علاوه بر این، شما نیز باید نکاتی را قبل از نصب فن کویل همواره به خاطر بسپارید. برای مثال از راه اندازی دستگاه در منطقه ­ای که احتمال آتش سوزی و جرقه بیشتر است، خودداری فرمایید. هنگام نصب فن کویل، به فرکانس ­های برق شبکه و ولتاژها توجه داشته باشید. شایان ذکر است که بر روی دستگاه، ولتاژی که برای راه اندازی و کارکرد مناسب لازم می باشد، نوشته شده است. بنابراین مطابق با آن باید فرکانس­ ها و ولتاژ را تنظیم نمایید. از نکات دیگر اینکه، زمانی که در حال راه اندازی دستگاه هستید، از قطع مناسب برق و کلیدهای ایمنی اطمینان حاصل فرمایید. در نهایت نیز، بعد از راه اندازی سیستم حتماً آن را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه نکات ایمنی و نحوه­ کار با آن شوید.

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.