داکت اسپلیت چیست و چگونه کار می کند؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


یکی از پرکاربرد ترین وسیله هایی که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند،داکت اسپلیتمی باشد. این وسیله یک نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی است، یعنی در فصل زمستان محیط را گرم و در فصل تابستان محیط را سرد می کند. امروز در این مقاله قصد داریم بیشتر درباره ی این لوازم خانگی توضیح دهیم تا بهتر متوجه شوید که داکت اسپلیت چیست و چگونه کار می کند؟ در نهایت تا انتها همراهنمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی بوشباشید و مطالب را موشکافانه بخوانید.داکت اسپلیت چگونه کار می کند؟
کندانسور و هواساز دو قسمت اصلی داکت اسپلیت ها هستند که شامل قطعاتی مانند پروانه، کمپرسور، دینام، فین، فیلتر، سینی، کویل، اواپراتور و… می باشند. داکت اسپلیت شباهت های زیادی با اسپلیت و کولر گازی دارد اما تنها تفاوت آنها در گرم کردن محیط اطراف است. در ادامه برایتان بیشتر درباره ی انواع مختلف این دستگاه توضیح می دهیم تا اطلاعات بیشتری بدست آورید.

1- داکت اسپلیت اینورتر: موتور الکتریکی در دستگاه های اینورتر به صورت متغیر کار می کند یعنی زمانی که محیط خنک می شود دور متغیر کاهش می یابد و زمانی که محیط گرم می شود دور متغیر افزایش خواهد یافت. به همین دلیل دستگاه سریع تر کار می کند و در نهایت در مصرف برق بیشتر صرفه جویی می شود.
2- داکت اسپلیت معمولی: دور موتور در دستگاه های معمولی ثابت و همیشگی است، یعنی تا وقتی که شما آن را کم یا زیاد نکنید، یکسره کار خواهد کرد. از همین رو داکت اسپلیت های معمولی پر مصرف تر می باشند.https://respinabch.com/duct-split/
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.