نکات مهم برای خرید بهترین مدل یخچال پرده هوا
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

در انتخاب مناسب ترین یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما چه مواردی حائز اهمیت است؟
یکی از موارد مهم برای انتخاب یخچال پرده هوا برای فروشگاه شما نوع سیستم تهویه و خنک سازی فروشگاه شما است. اگر کولر شما از نوع آبی باشد داشتن یخچال پرده هوا هزینه اضافی و در کل انتخاب اشتباهی است چرا که یخچالهای پرده هوا برای تبرید بهتر نیازمند فضایی بدون رطوبت و یا با حداقل رطوبت است.
برای خرید و استفاده از یخچال های پرده هوا باید از کولر گازی استفاده نمود زیرا باعث ایجاد رطوبت در فضا نشده و قدرت بیشتری از نوع دیگر کولرها دارد.


یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در انتخاب یخچال بدون در و مکان مناسب آنها در فروشگاه، مجاورت آن با درب فروشگاه می باشد‌. در صورت تعبیه کردن یخچال در جلوی درب فروشگاه بازدهی این محصول کاهش یافته وباعث بالا رفتن اصطلاک موتور و خرابی زودرس آن می‌شود. همین امر موجب از بین رفتن لایه هوای سرد ایجاد شده در جلوی یخچال توسط سیستم سرمایشی چرخشی می شود.


در مدل های موتور بالای این یخچال میوه روباز امکان چیدمان از کف وجود دارد اما در مدل های موتور پایین تقریبا 50سانتی متر از فضای پایین یخچال به موتور اختصاص داده میشود.

استایل یخچال ایستاده بدون درب صنایع برودتی زِئوس مدل موتور پایین است.

مدل یخچال روباز خوابیده این محصول که به صورت متری تولید شده و در وسط فروشگاه قرار می گیرد، مشتری می تواند از اطراف یخچال عبور کند و محصول مورد نظر را بررسی کند.

https://zeusboroodat.com/category/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7
امضاي کاربر :
شیر آلات ساختمانی
صنایع برودتی
گچبری
باربری ترکیه

باربری تهران
[b][font=Tahoma][size=small]قفل دیجیتال
[url=https://khedrimachine.com/post/9/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D9%86-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D9%84%DB%8C%D8%B8]پرک
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.