زندگی نامه نیکولا تسلا رو کی خونده؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
اگر بخواهیم در بخش اول در رابطه با نیکولا تسلا صحبت کرده و او را به شما معرفی کنیم باید گفت تسلا یک مخترع، مهندس برق، مهندس مکانیک و ایده پرداز صرب آمریکایی بوده که امروزه از او به عنوان یکی از مخترعین پیشرو و پیشگام تاریخ یاد می شود. تسلا بدون دریافت مدرک تحصیلی در رشته مهندسی تحصیل نمود و پس از مهاجرت کردن به آمریکا اقدام به فعالیت در حوزه مخابرات از راه دور و مهندسی برق کرد .
زندگی نامه پر رمز و راز تسلا و اختراعات متعدد و مختلف او باعث شد تا در مدت زمان کوتاهی نام تسلا بر سر زبان ها بیافتد اما یکی از نکات مهمی که باید بدانید این است که امروزه بسیاری از افراد اعتقاد دارند که تسلا همچنان یکی از مخترعین ناشناخته تاریخ است و آن چنان که شایسته است، به این شخصیت پرداخته نشده و حتی بسیاری از افراد به او لقب نابغه فراموش شده دنیای الکتریسیته را داده اند.
در مورد زندگی نیکولا تسلا داستان ها و افسانه های مختلفی نقل شده است که بسیاری از آن ها به قدری عجیب است که ممکن است بسیاری از افراد آن را باور نکنند.
با این وجود در بخش های بعدی شما را بیشتر با این شخصیت پر رمز و راز تاریخ آشنا کرده و در رابطه با بخش های مختلف زندگینامه، اختراعات و دستاوردهای نیکولا تسلا توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.