فروش انواع شیر سرد کن تک و دو مخزن
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

شیر سرد کن چیست؟

شیر خام پس از گرفته شدن از دام ها دارای مقادیر زیادی باکتری ها و میکرو ارگانیسم ها می باشد که برخی از این باکتری ها مفید و برخی دیگر مضر هستند که وقتی این باکتری ها درون شیر باشند و شیر در دمای بالا (گرم) قرار بگیرد ، بعد از گذشت زمان کمی ، فاسد میشود.


به همین علت شیر و سایر لبنیات را درون دستگاه یا مخزنی به نام شیر سرد کن نگهداری میکنند که این مخازن میتوانند شیر را تا 72 سالم و با همان کیفیت نگه دارند.


این وسیله یکی از محصولاتی است که در مکان ها و مغازه های مختلف مانند لبنیاتی ها و همچنین کافیشاپ ها کاربرد دارد.


این دستگاه مخزنی است برای خنک سازی شیر و نگهداری شیر در شرایط خاص و دمای مناسب که باعث سالم ماندن شیر با همان کیفیت و عدم فاسد شدن شیر میشود.


کارخانه ها و شرکت های زیادی در زمینه ساخت و تولید انواع شیرسردکن یا انواع آب سرد کن وجود دارد و مشغول کارند اما در بین آنها فقط شرکت صنایع برودتی اورست و چندین شرکت دیگر هستند که از اصول و ساختار استاندارد جهانی برای ساخت محصولات استفاده میکنند و همچنین از بهترین مواد اولیه برای ساخت محصولات استفاده میکنند.


شرکت صنایع برودتی اورست برای ساخت این محصولات از چند لایه ایزولاسیون استفاده میکند که این لایه ها باعث نگهداری شیر در دمای مناسب میشود.


از جمله استاندارد های رعایت شده در این دسته محصول میتوانیم به استاندارد ایزو 9001 ، استاندارد کنترل کیفیت در چند مرحله و استاندارد CE اروپا اشاره کنیم.


https://everestboroodat.com/category/%D8%B4%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%86
امضاي کاربر :
شیر آلات ساختمانی
صنایع برودتی
گچبری
باربری ترکیه

باربری تهران
[b][font=Tahoma][size=small]قفل دیجیتال
[url=https://khedrimachine.com/post/9/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D9%86-%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D9%84%DB%8C%D8%B8]پرک
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.