کوین ترودو چرا معروف شد؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
میتوانم در رابطه با سن یا خانواده یا همسر کوین ترودو صد ها خط مطلب بنویسم اما میدانم که شما از توضیحات اضافه و کسل کننده خوشتان نمی آید، بنابرین فقط نکات مهمی را درباره این مرد شگفت انگیز بیان میکنم که فهمیدن آن برایتان مفید باشد.
کوین ترودو (Kevin Trudeau) یک تاجر، کارآفرین، نویسنده، بازیکن حرفه ای بیلیارد است که بیش از ۵۰ شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی سالانه بیش از ۲ میلیارد دلار دارد و مالک چند شبکه ماهواره ای در بریتانیا می باشد.
خلاصه داستان اینگونه است که کوین ترودو به ثروت چند صد هزار دلاری در جوانی میرسد و در همانجاست که با گروه های مخفی از جمله برادر هود آشنا می شود و رشد خارق العاده العاده و واقعی ترودو شروع می شود! رشد کوین ترودو از نظر مالی و اعتبار به شدت بالا می رود به به ثروت میلیارد دلاری در سال میرسد به طوری که به یک فرد مشهور در آمریکا تبدیل می شود.
این شخص تصمیم می گیرد که از گروه های مخفی خارج شود و راز های اصلی ثروتمندان که نسل به نسل منتقل میگشت را برای عموم مردم آشکار کند، که به دلیل سمینار ها، کتاب ها و دوره هایی که برگذار کرد به یک فرد جنجالی در این ۱۵ سال اخیر تبدیل شد. در این مورد بیشتر حرف میزنیم اما الان به این موضوع بپردازیم که جریان گروه های مخفی چیست؟
اولین کتابی که درسراسر جهان به خصوص آمریکا به شدت جنجال به پا کرد کتابی بود به نام: درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید ( Natural Cures They Don’t Want You to Know About) در این کتاب شیوه درمان بیماری ها را با استفاده از مواد طبیعی و راهکار های ساده و ارزان بیان کرده بود و بعد هم به فساد مالی در سیستم دارویی و درمانی آمریکا و کل جهان پرداخته بود، این یک حقیقت است که شرکت های دارویی دنبال پول بیشتر هستند نه دنبال ساده ترین روش طبیعی! نه دنبال سریع تر خوب شدن بیماران! هرچند که بیماران دیرتر خوب شوند و بیشتر هزینه بپردازند، سود بیشتری نسیب این شرکت ها می شوند
حتی اگر برای یک درصد با خودتان میگویید این امکان ندارد یا این شرکت ها کثیف نیستند یا ….، از شما می خواهم همین الان بروید و فیلم ممنونم که سیگار می کشید را ببینید!
این یک فیلم آمریکایی است از زندگی نامه فردی که مسئول فروش بزرگ ترین شرکت سیگار بوده. در یک قسمت فیلم آشکارا بیان می شود که شرکت های سیگار به گروه های تحقیقاتی پول می دهند که بگویند سیگار مضر نیست و اتفاقا خوب است (می توانید در این باره حتی تحقیق کنید، در چندین سال اول که سیگار آمد، هیچ بحثی از مضر بودن آن نبود و حتی پزشکان برای رفع سردرد هایشان در بیمارستان سیگار می کشیدند).
از یک طرف دیگر در فیلم میبینید که این مدیر با افتخار می گوید که شرکت سیگار ما هر روز دارد چیزی در حدود ۵۰۰ نفر را می کشد و بعد اینکار خود را اینگونه انسان دوستانه جلوه می هد که سیگار باعث توازن و کنترل رشد جمعیت می شود که این کثیف ترین دیدگاهی است که یک انسان می تواند داشته باشد.

منبع: سایت کوین یار
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.