آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

اگر شما جزو کسانی هستید که قرار استت برای خود کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنید، بهتر است شغلی را انتخاب کنید که دارای سود زیادی می باشد. چنانچه شما در فکر راه اندازی یک رستوران یا فست فود و یا حتی در فکر راه اندازی آشپزخانه صنعتی هستید، بهتر است بدانید بایستی یکسری تجهیزات لازم در این زمینه را تهیه کنید. یکی از تجهیزاتی که بهتر است تهیه کنید، گرم خانه غذا و گرم خانه صنعتی می باشد که در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات رستوران می باشد. یکی از انوع گرم کن ها، گرمخانه مرغ مدل دیسپلی آمریکایی می باشد، که بهتر است در فست فود خود از آن استفاده کنید.

مشخصات فنی گمخانه مرغ

شامل نمای ظاهری شیشه ای

شامل بدنه ای تمام استیل نگیر 304

این نوع از گرمخانه مرغ دارای ضخامتی حدود 1.5 میلی متر

این دستگاه شامل دو طبقه با حرارت مستقل می باشد

گرماخانه مرغ مدل دیسپلی قابلیت کنترل دمای هر طبقه را دارد.

همچنین دارای یک حوضچه آب و المنت در طبقه پایین می باشد.

این دستگاه حرارت مرطوب ایجاد می کند.

گرمخانه مرغ مدل دیسپلی توانایی نگه داشتن مرغ پخته شده را تا 45 دقیقه دارد.

همچنین دارای نشانگر دما می باشد.


شامل دو المنت خشک در طبقه دوم است.

این دستگاه فضایی مناسبی را برای نگه داشتن مرغ اسپایسی ایجاد می کند.

این دستگاه شامل شیش سینی می باشد.

این دستگاه مجهز به درب بالابر می باشد.

در ابعاد و اندازه های متفاوت، قابل سفارش است.

مواردی که در بالا ذکر شده است، خاصیت و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه گرمخانه مرغ مدل دیسپلی طرح آمریکایی می باشد که جزو تجهیزات فست فود به شمار می آید. ایت دستگاه می توان مرغ های سوخاری را گرم نگه دارد.


گرمخانه مرغ سوخاری دیسپلی طرح آمریکایی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه گرمخانه مرغ کنتاکی دیسپلی که آن را نسبت به سایر گرمخانه ها متمایز می کند، این است که این گرمخانه علاوه بر توانایی گرم نگه داشتن انوع مرغ سوخاری،سیب زمین سرخ کرده یا سوخاری، قارچ سوخاری، ماهی یا میگو سوخاری و … این امکان را دارد تا آنها را در معرض دید مشتریان قرار دهد و آنها را بر انگیزد و همین طور باعث زیاد شدن سفارشات شما شود.

دستگاه گرمخانه مرغ در مدل دیسپلی آمریکایی می تواند با زیباترین نمای خود و همین طور با داشتن شیشه های ویترینی در جلو دستگاه و روشنایی مناسب، غذا های درون خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. همچنین می تواند غذاهای شما را برای سرو مشتریان گرم و تازه نگه دارد. این دستگاه پر کاربرد جزو تجهیزات مورد نیاز فست فود سیار و رستوران ها محسوب می شود و فروش آنها را بیشتر می کند.


گرمخانه مرغ مدفل دیسپلی طرح آمریکایی در اندازه های مختلفی وجود دارد. یکی از اندازه های آن رومیزی می باشد. گرمخانه طرح رومیزی دارای نمای شیشیه ای در قسمت جلوی خود می باشد و همین طور تمام استیل 304 با ضخامتی حدود 1.5 میلی متر می باشد. این گرمخانه مرغ رومیزی در این اندازه ساخته شده است تا بهترین کارایی را برای شما داشته باشد. این نوع گرماخانه مرغ رومیزی دارای دو طبقه با حرارت مستقل و قابل کنترل می باشد که این امکان را برای شما ایجاد می کند که غذاهای مختلف را در دماهای متفاوت نگهداری کنید. شما همچنین میتوانید برای تکمیل لیست تجهیزات کافی شاپ مطلب آشنایی با انواع دستگاه اسپرسو سیمونلی و ویژگی های آنان (پارت اول) را بخوانید.

همچنین گرمخانه مرغ در طبقه پایین دستگاه گرمخانه دیسپلی طرح آمریکایی مدل رومیزی در طبقه پایینی خود دارای حوضچه آب و گرمای المنت می باشد که این توانایی را دارد که حرارت مرطوب ایجاد کند که این دما برای نگهداری مرغ سوخاری به صورت گرم و تازه بسیار مناسب است. این دستگاه این قابلیت را دارد تا مرغ پخته را تا 45 دقیقه به صورت تازه نگه دارد. علاوه بر این موارد دارای تابه مرط.ب برای حفظ رطوبتغذا و همین طور شامل نشانگر دما می باشد.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.