نکاتی که باید به هنگام چیدن ظروف در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی به آن توجه کنید
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموشامروزه با توجه به عملکرد بسیار عالی ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده از این دستگاه بسیار فراگیر شده است. هم در منازل و هم در رستوران‎ها، کافی شاپ‎ها، هتل‎ها، بیمارستان‎ها و … ازاین دستگاه استفاده میشود. با توجه به اینکه استفاده از هر وسیله‎ای نیاز به آموزش دارد ما هم در این مقاله میخواهیم به شما نحوه‏ی استفاده صحیح و نحوه چیدن ظروف در داخل سبد ماشین ظرفشویی صنعتی را آموزش دهیم.

علت تمیز نشستن ظروف

اگر پس از گذشت زمان ظروفی که در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی میچینید به خوبی تمیز نمیشوند و یا کدر میشوند باید هر چه زودتر به دنبال علت آن باشید وگرنه باید تمام ظروف را با دست بشویید. خوب تمیز نشدن ظروفی که در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی قرار دارند به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. ممکن است شما از قرص مناسبی استفاده نمیکنید. اگر از قرص مناسبی استفاده میکنید احتمالا چراغ های هشدار دستگاه شما روشن است. پس حتما نسبت به خاموش کردن آن چراغ‎ها (ریختن نمک و مایع جلا) اقدام نمایید.

اگر همه چراغ های هشدار خاموش هستند چک کنید که قرص را حتما در محل مناسبی قرار داده اید. چراکه قرار دادن قرص در جایی نا مناسب باعث میشود تا ظروف داخل سبد ماشین ظرفشویی صنعتی به خوبی تمیز نشوند.

در نهایت اگر تمام راه حل های بالا را انجام دادید باید بدانید که دستگاه شما نیاز به رسوب زدایی دارد.

سبد ماشین ظرفشویی صنعتی

برای رسوب زدایی ماشین ظرفشویی در مصارف خانگی طبق دفترچه باید از پودر رسوب زدا استفاده نمایید تا تمام رسوبات، کپک ها، باکتری ها روی سبد ماشین ظرفشویی و کناره های داخلی دستگاه تمیز شوند. اگر که در مصارف صنعتی از این دستگاه استفاده میکنید باید سبد ماشین ظرفشویی صنعتی را دربیاورید و در آب و سرکه به خوبی بشویید. حتما پیش از در آوردن سبد ماشین ظرفشویی صنعتی نحوه خروج این سبد را از داخل دفترچه راهنما مطالعه کنید. در صورتیکه طی استفاده از سبد ماشین ظرفشویی صنعتی آسیبی به این وسیله رسیده است میتوانید آن را از تهران تجهیز خریداری نمایید. لازم به ذکر است که قیمت سبد ماشین ظرفشویی صنعتی بسیار مناسب بوده و میتوانید برای شستن ظروف کثیف سبد مخصوص به همان ظروف را خریداری نمایید. این وسیله جزو تجهیزات رستوران نیز می باشد.

در هنگام رسوی زدایی حتما یادتان باشد که واشر های دستگاه را نیز رسوب زدایی کنید.

سبد ماشین ظرفشویی صنعتی

نحوه چیدمان درست ظروف در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی

برای تمیز شدن کامل ظروف باید آنها را به درستی در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی قرا دهید. در صورتی که از سبد ماشین ظرفشویی صنعتی مخصوص چنگال و قاشق استفاده میکنید باید چیدمان را طوری انجام دهید که تمام سطوح قاشق و چنگال در معرض آب و مواد شوینده باشد. در صورتیکه دو قاشق و یا چنگال به یکدیگر چسبیده باشند، سطح مشترک بین آن دو کثیف باقی میماند.این وسیله جزو تجهیزات رستوران صنعتی نیز می باشد.

سبد ماشین ظرفشویی صنعتی


برای اطلاع از قیمت سبد ماشین ظرفشویی صنعتی مخصوص چنگال، میتوانید با کارشناسان تهران تجهیز تماس حاصل فرمایید.این وسیله جزو تجهیزات رستوران نیز می باشد.

برای چیدن کاسه‎ها و ظروفی که گود هستند باید سمت گود این ظروف به سمت پایین باشد. پس به هنگام چیدن کاسه ها در سبد ماشین ظرفشویی صنعتی حتما سمت گود را به سمت پایین قراردهید تا آبها و کثیفی‏های روی آن به راحتی تخلیه شود. بهتر است مطلب چگونه دستگاه اسپرسو ساز صنعتی را تمیز کنیم را نیز مطالعه کنید.

در صورتیکه گودی رو به بالا باشد آبهای کثیف و مواد شوینده داخل ظرف باقی میماند.

در صورتیکه ظروف را به خوبی نچینید ممکن است به هم برخورد کرده و یا در اثر فشار آب از روی سبد ماشین ظرفشویی صنعتی به پایین ظرفشویی پرتاب شود و لبپر و یا ترک بخورد.این وسیله جزو تجهیزات رستوران نیز می باشد.

سعی کنید به هنگام استفاده از سبد ماشین ظرفشویی صنعتی دقت کنید چون ممکن است این سبد شکسته و یا آسیب ببیند. هر چند که قیمت سبد ماشین ظرفشویی صنعتی بسیار ارزان است اما همیشه رعایت کردن به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.