یکپارچه سازی متوسط AdSense گوگل و Adlink های دیگر
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
یکپارچه سازی متوسط AdSense گوگل و Adlink های دیگر

در سال ۲۰۱۲ ، به همراه رتبه بندی های خوب با توجه به یکپارچه سازی تبلیغات – حتی برای AdSense، محصول خود گوگل ، به وضوح همبستگی منفی وجود داشت. این به این معنی است که در سال گذشته، وب سایت هایی با رتبه های خوب ، نسبت به وب سایت هایی که رتبه های پایین تری بدست آوردند ، تبلیغات کمتری داشتند. در سال ۲۰۱۳، این همبستگی نزدیک به خنثی می باشد.
شکل ۲۰: همبستگی – یکپارچه سازی آگهی
این نمودار نشان می دهد که حتی وب سایت هایی که رتبه های خوبی دارند ، هم اکنون در حال یکپارچه سازی تبلیغات هستند ، و تعداد تبلیغات در حال افزایش است. نمودار زیر ، این مطلب را با جزئیات بیشتری بیان می کند.
شرح: محور y از نمودار ۲۰ و ۲۱ ، از ۰ تا ۱ درجه بندی و در ۱۰۰ ضرب شده است. درصد وب سایت هایی را بر میگرداند که در یک موقعیت مشخص برای آنهایی که فاکتورهای مربوطه را اعمال می کنند (عنوان محور y ) ، رتبه بندی می شوند.
ابزار های گوگل برای انتخاب کلمات کلیدی و سئو سایت
خود گوگل برای انتخاب کلمات کلیدی برای سئو سایت ابزار هایی را در اختیار سایت ها قرار داده است یکی از آنها گوگل ادسنس و یکی گوگل انالیتیک و یکی دیگر از ابزار های گوگل برای این کار گوگل ترند است ، شما میتوانید به کمک این ابزار هایی که گوگل در اختیار وب مستران قرار می دهد براحتی تمامی آنالیز هایتان را برای انتخاب کلمه کلیدی برای سئو سایت را انجام دهید .

بخوانید :
ایجاد ساختار مناسب برای بهبود سئو سایت

با تمامی این موضوعات باز هم این نکته برای شما بسیار اهمیت دارد کلماتی که انتخاب می نمایید باید توسط یک سئو کار بررسی گردد تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد.


منبع : یکپارچه سازی متوسط AdSense گوگل و Adlink های دیگر
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.