آموزش گرامر انگلیسی و کلمات زبان انگلیسی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

امروزه زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است و شما برای انجام کار های مختلف مانند خواندن مقالات و منابع علمی، سفر کردن به خارج از کشور، ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور های دیگر، مهاجرت و کار هایی از این قبیل نیاز به آشنایی با زبان انگلیسی دارید.

پیدا کردن لغات مهم زبان انگلیسی، ضروری و کاربردی و از طرفی دیگر به خاطر سپردن آن ها یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان است. یادگیری لغات انگلیسی از طریق فیلم، عکس و صورت تاثیری چند برابر دارد و به شما کمک می کند که واژگان را آسان تر به خاطر بسپارید و آن ها را در جایگاه درستی از جملات به کار برید.


تسلط بر مفاهیم و قواعد دستور زبان انگلیسی به شما در برقراری ارتباط با دیگران و انجام کار هایی از این قبیل کمک بسیار زیادی می کند. به خاطر سپردن بسیاری از لغات انگلیسی به تنهایی کافی نیست و شما می بایست برای جمله سازی صحیح و به کار بردن کلمات در جملات در ساختاری مناسب، با گرامر انگلیسی آشنایی داشته باشید.

آموزش صفر تا صد گرامر زبان انگلیسی در مباحث مختلفی انجام می شود که به صورت خلاصه شامل موارد زیر می شود:

یادگیری اسامی انگلیسی (اسامی جمع، قابل شمارش، غیر قابل شمارش، ...).
یادگیری ضمایر انگلیسی (ضمیر های ملکی، اشاره، شخصی، نسبی و ...).
یادگیری زمان های انگلیسی (حال ساده، گذشته ساده، حال استمراری، گذشته استمراری، آینده با will و going to، حال کامل، گذشته کامل و ...).
یادگیری افعال انگلیسی (فعل های modal، کمکی و ...).
و دیگر بخش های دستور زبان انگلیسی مانند صفت ها، قید ها، حرف های اضافه و غیره.


یادگیری سریع لغات انگلیسی از صفر تا صد English vocabulary برای مباحث مختلف در manamo امکان پذیر است که به صورت خلاصه می توان آن ها را به صورت های زیر خلاصه کرد:

یادگیری اعداد به انگلیسی.
یادگیری رنگ ها در زبان انگلیسی.
یادگیری کلمه های مربوط به صحبت در مورد زمان به انگلیسی.
یادگیری کلمات انگلیسی مربوط به آب و هوا.
یادگیری لغات انگلیسی در مورد هفته ها، ماه ها و فصل ها.
یادگیری واژه های کاربردی انگلیسی برای صحبت با دیگران.
یادگیری کلمات مناسب برای توصیف ویژگی های مکان ها و یا افراد در زبان انگلیسی.
و بسیاری از لغات دیگر که در مکالمه انگلیسی به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد را می توانید در مانامو با شیوه های جدید و به روزی آموزش ببینید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.