توضیحات بخش غرفه سازی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش


همان‌طور که همه‌ی افراد می‌دانند اهمیت نمایشگاه ها امروزه بسیار زیاد شده است. امروزه نمایشگاه ها جزو ارزان‌ترین تیلیغات ها به حساب می‌آید و همه‌ی شرکت ها با حضور در نمایشگاه می‌توانند تبلیغات خوبی داشته باشند. البته ناگفته نماند که شرکت ها علاوه بر هدف تبلیغات قصد دارند با شرکت در آن تجربه های لازم را نیز کسب کنند و همین طور خود را میان خریداران مطرح کنند.

برای حضور موفق در نمایشگاه باید محصولات و خدمات خود را در غالب غرفه سازی خاص به عموم مردن نشان دهید. توجه داشته باشید که مدت‌زمان نمایشگاه ها محدود است و شما در همین مدت‌زمان محدود بایستی همه‌ی خدمات و محصولات خود را به بازدیدکنندگان ارائه دهید.

اولین قدمی که باید در این راه بردارید این است که جایگاه خوبی برای غرفه‌ی خود انتخاب کنید زیرا مکان غرفه باید جوری باشد که در معرض دید همگان قرار بگیرد. قبل از شروع نمایشگاه حتماً از مکان غرفه‌ی خود اطلاعات لازم جهت غرفه سازی، کسب کنید. اطلاعاتی مثل متراژ و اندازه و ارتفاع.

قدم دوم که بسیار مهم است این است که شما غرفه سازی خاص و مدرنی داشته باشید که محصولات و خدمات خود را به بیان ساده به بازدیدکنندگان معرفی کنید. غرفه سازی باید شامل طرحی ای باشد که بتواند بازدید کنندگان را به خود جلب کند و در همین حال به نوعی محصول را معرفی کند. سعی کنید غرفه سازی شما بسیار شیک باشد و از دیگر غرفه ها متفاوت باشد.
اهمیت غرفه نمایشگاهی

غرفه سازی قوی می تواند به خوبی بازاریابی و تبلیغات لازم را کند. معمولاً هدف همه‌ی شرکت هایی که در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند این است که در ذهن مخاطبان برای همیشه باقی بمانند. فراموش نکنید که برای اینکه به هدف خود در حضور در نمایشگاه برسید بایستی دسته پر باشید. برای اینکه در ذهن مخاطب برای همیشه باقی بمانید باید نسبت به سایرین منحصر به فرد باشید.

در طراحی غرفه سازی به هیچ وجه از طرح های قدیمی و تکراری استفاده نکنید و سعی کنید که طرح غرفه سازی اتان مدرن و خاص باشد تا بتوانید نظر مخاطب را جلب کند. توجه داشته باشید که مخاطبین به دنبال چیز های جدید هستند نه چیز های تکراری. برای شرکت در نمایشگاه ها چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

نکته ی دیگری که وجود دارد این است که غرفه سازی باید به گونه باشد که به محصولات و خدمات آن شرکت مرتبط باشد. به طوری که مخاطب وقتی نمای غرفه را ببیند تا حدودی حیطه ی کاری شما و نام برند شما را ببیند و متوجه شوند که کالایی که شما ارائه می دهید به چه صورت است.

لازم نیست برای طراحی غرفه سازی پول زیادی خرج کنید همین که بتوانید در محدوده ی خود غرفه ای مدرن و خاص طراحی کنید به هدفتان می‌رسید. فقط توجه داشته باشید درغرفه سازی خود وسواس و دقت بیشتری به کار ببرید و همین به اصول اولیه غرفه سازی نیز توجه کنید تا بتوانید غرفه ای ایده آل داشته باشید و به هدف خود برای حضور در نمایشگاه برسید.

هنر غرفه سازی بسیار هنر سختی است زیرا غرفه ساز علاوه بر اینکه باید یک طرح و ایده ی جدید بدهد باید بازاریابی و تبلیغات را نیز در بربگیرید. یعنی غرفه باید به گونه باشد که با کالا های شرکت مرتبط باشد. بنابراین غرفه سازی خود را به طراحی بسپارید که تمام این نکات را رعایت می‌کند و غرفه ای ایدآل طراحی می‌کند. چه چیزهایی در غرفه سازی کاربردی‌تر و مؤثرتر است؟

هدف اصلی طراحی غرفه این است که خدمات و محصولات شرکت را به بازدیدکنندگان معرفی کند همین طور در مقایسه با دیگر غرفه ها منحصر به فرد باشد تا نظر مخاطبین را به خود جلب کند. هدف شرکت در نمایشگاه نیز همین است. بنابراین با طراحی منحصر به فرد غرفه‌ی خود می‌توانید خیلی راحت به هدف خود برسید.
امضاي کاربر :
همای سعادت
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.