انواع بوتاکس
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
انواع بوتاکسبازديد : 48
انواع بوتاکس
انواع بوتاکس در مارک های مختلفی به بازار عرضه می شود و شرکت ها و کشورهای مختلف نمونه هایی را به بازار عرضه کرده اند که تمامی آنها برای درمان‌های زیبایی و غیر زیبایی کاربرد دارند. از بین بوتاکس های پر مصرف می توان به دیسپورت، بوتاکس مسپورت(مصپورت) اشاره کرد. انواع دیگر آن شامل زئومین، نرونوکس، کانیتوکس، درماتوکس می باشد. همه ی انواع مختلف بوتاکس به عضله ای که چین وچروک ایجاد کرده ترزیق می شود و به صورت موقت موجب توقف انقباضات عضله ای می شود. آثار فلج کننده سم بوتولینوم بسته به نوع بوتاکس تزریق شده از حدود ۱ تا ۶ ماه ماندگاری دارد. تمامی مارک های بوتاکس، فرمول های به نسبت مشابهی از باکتریوم کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A هستند در کل روش استفاده همه آنها باهم برابر است .

بوتاکس | تزریق بوتاکس


مشخصات بوتاکس دیسپورت
از بهترین برند ها و انواع بوتاکس، برند بوتاکس دیسپورت می باشد. بوتاکس دیسپورت ناخالصی ندارد، بنابراین عوارضی قابل توجهی نیز نخواهد داشت. تاثیر بوتاکس دیسپورت حدود یک هفته بعد از تزریق مشخص می شود. در مواردی نیز پس از گذشت 1 یا 2 روز نیز تاثیر بوتاکس مشخص شده است.
یکی از انواع مارک بوتاکس دیسپورت می باشد که ساخت کشور انگلستان است و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد. دیسپورت از نظر عملکرد بسیار شبیه به بوتاکس می باشد و مانند سایر بوتاکس ها از سم بوتولونیوم تهیه شده است.
مشخصات کلی سایر بوتاکس های مورد استفاده
کانیتوکس بوتاکسی چینی می باشد و از جمله بهترین مارک های بوتاکس می باشد که همانند سایر نمونه های موجود جهت رفع چین و چروک های صورت و در نواحی مختلف آن مورد استفاده قرار می گیرد.
زئومین تولید کشور آلمان است و یکی از بهترین برند های رفع چین و چروک و درمان بیماری ها می باشد. تمامی بوتاکس ها اگر در دماهای دو تا شش درجه نگهداری نشوند خاصیت خود را از دست می دهند در صورتی که در بوتاکس زئومین چنین اتفاقی نمی افتد.
بوتاکس نرونوکس ساخت کشور کره است، این دارو در جهان به عنوان دارو بوتاکس نرونوکس 50 واحدی شناخته شده استکه با کمک سم بوتولونیوم می تواند چین و چروک های صورت که بر اثر حرکات طبیعی بوجود آمده اند را از بین ببرد.

بیشتر بدانید: مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

دکتر محمد ثابت | دکتر جراحی زیبایی


امضاي کاربر :
جراحی بینی
پروتز سینه
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.