نحوه تعمیر درب ضد سرقت به چه صورت است ؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
درب های ضد سرقت اجزای زیادی دارند و به همین خاطر مشکلاتی ایجاد می شود که نیاز به تعمیر دارند ، و خود فرد نمی تواند درب را تعمیر کند و نیاز به یک متخصص دارد . قیمت تعمیر درب ضد سرقت به نوع تعمیر درب بستگی دارد برای مثال برای تعمیر قفل، قیمت آن متفاوت است ، بستگی به نوع درب و قفل دارد که ترک یا چینی یا ایرانی باشد . تعمیر درب ضد سرقت چینی کمی پیچیده تر از درهای دیگر است .
و همچنین در صورت بروز مشکلی در درب ها مانند اشکال در مغزی قفل درب و خراب شدن دستگیره درب و همچنین شکسته بودن لولای درب و چهار چوب ها نیاز به تعمیر درب دارید .
اساسی ترین قسمت تعمیر درب ضد سرقت لولاها می باشد ، که لولا ها چهار چوب را کنار هم حفظ می کند و از لنگه ها حفاظت می کند و هنگامی که لولاها مشکل پیدا کند نیاز به تعمیر خواهد داشت .
و هنگامی که با باز و بسته شدن درب صدای ناهنجاری از آن بلند شود می توان با تنظیم کردن رگلاژ درب را تعمیر کرد . یک تعمیر کار حرفه ای و خبره باید از تعداد دقیق لولاها با خبر باشد و در صورت متوجه شدن مشکل اقدام به حل آن کند . همچنین تفاوتی که در لولاهای درب های ضد سرقت ترکی و چینی وجود دارد این استکه درب های چینی لولاهای آن به هیچ وجه دیده نمی شود در حالی که درب های ترک لولاهای آن قابل رویت هست ، و مخفی بودن و دیده نشدن لولاها رگلاژ و تعمیر درب را سخت تر می کند .
همان طور که در مقالات قبلی گفته شده بود یکی از ویژگی های درب های ضد سرقت عایق حرارت و صدا خواهد بود که با وجود پوششی از جنس پشم سنگ که داخل آن است این اتفاق می افتد و اگر ایرادی در درب ها ایجاد شود این ویژگی را بر طرف می کنیم .
برای جلوگیری از تعمیردرب ضد سرقت چه نکاتی را باید رعایت کنیم ؟
همان طور که بخش های مختلف ساختمان نیاز به محافظت دارند ، درب های ضد سرقت نیز نیاز به مراقبت دارند تا امنیت خانه و یا محیط کاری را تضمین کنند و رعایت کردن مواردی باعث می شود که از ایجاد ایراد و مشکل در
دربهای ضد سرقت جلوگیری کند . مانند با دستمال تمیز هر چند وقت یکبار درب ها را تمیز کنیم و همچنین لولاها را به صورت دوره ای و هر چند وقت یکبار روغن کاری کنیم ،که می توانیم از روغن موتور و روغن سرخ کردنی استفاده کنیم .
بین درب های معمولی و درب های ضد سرقت تفاوتی در ساختار آن وجود دارد ، و با گذشت زمان به علت استفاده نادرست و نصب اشتباه ممکن است که باعث رگلاژ شود . همچنین بیشترین قسمتی از درب که نیاز به تعمیر پیدا می کند قفل های آن است که ممکن است منجر به عوض کردن مغزی آن شود .
از جمله ابزار آلاتی که برای تعمیر درب ضد سرقت به کار می رود دستگاه جوشکاری است که برای جا به جایی لولاها به کار می رود . همچنین اگر شکستگی در درب های ضد سرقت به وجود آید برای جوش دادن از این دستگاه استفاده می کنند و اگر در لولای درب ها حفره ای وجود داشته باشد می توان از چکش برای صاف کردن حفره ها استفاده کرد که نقش اهرم را ایفا می کند . همچنین به این موضوع باید دقت کنیم که اگر لولاها زنگ زده شده باشد ضربه محکم به آن ها باعث آسیب دیدگی می شود و بهتر است که آن ها را تعویض کنیم .
امضاي کاربر :


تشکر شده:

1 کاربر از sarinaaa34 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: manijeh64 /

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.