چند نکته مهم در خصوص چگونگی یادگیری زبان چینی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

مهم‌ترین نکات در مورد چگونگی یادگیری زبان چینی که بهتر است بدانید و برای مطالعات خود بکار بگیرید، عبارتند از: گوش دادن به زبان چینی ماندارین هر زمان که ممکن بود.ماه اول و دوم تمرکز خود را فقط روی گوش دادن بگذرانید. با تمرکز روی گوش دادن شروع کنید. فقط به صدا‌ها عادت کنید. شما باید هر آنچه را که گوش می‌دهید بخوانید اما این کار را با استفاده از یک سیستم نوشتن آوایی مانند پین‌یین انجام دهید تا حس بهتری از آنچه می‌شنوید بدست آورید. در این رابطه می توانید از موسسه بنیاد چین کمک بگیرید. برای مشاوره با شماره تلفن 02166123086 تماس بگیرید.

شما باید در نهایت کاراکتر‌ها را یاد بگیرید اما می‌توانید در ابتدا کاراکتر‌ها را کنار بگذارید و در عوض سعی کنید کمی جنبش در زبان را بدست آورید. اگر علاقه مند به بحث یادگیری زبان چینی هستید اینجا کلیک کنید و اطلاعات بیشتری به دست آورید.
حال، چگونگی یادگیری زبان چینی خیلی سخت خواهد بود وقتی کلمات را درک نمی‌کنید و نمی‌توانید اصطلاحات آن‌ها را صدا کنید یا اینکه نمی دانید چگونه با هم کار می‌کنند. در ابتدا یک زبان جدید می‌تواند مانند سر و صدای نامتمایز به نظر برسد.

اولین قدم این است که به صدا‌های فردی زبان عادت کنید، یاد بگیرید که کلمات را از یکدیگر متمایز کنید و حتی چند کلمه و عبارت را در مغز خود تکرار کنید.

امروزه پین‌یین توسعه ‌یافته در چین، به شکل استاندارد رومانیایی برای ماندارین تبدیل شده است. در گفتگو‌های چینی، آنان چنان سریع صحبت می‌کنند که فکر می‌کنید شما را شکنجه می‌کنند. اما بعد از گذشت یک ماه یا بیشتر به سرعت زبان چینی عادت می‌کنید.

زمان را به یادآوری کاراکتر‌ها اختصاص دهید
پس از بررسی چگونگی یادگیری زبان چینی و کاراکتر‌های زبان چینی، هر روز روی آن‌ها کار کنید. فقط نیم ساعت در روز را به یادگیری کاراکتر‌ها اختصاص دهید. از هر روشی که می‌خواهید استفاده کنید، اما هر روز زمان را برای یادگیری کاراکتر مخصوصی کنار بگذارید. موسسه بنیاد چین راه حل های مناسبی در این زمینه به شما ارائه می دهد.


دانش خود را با استفاده از سیستم تکرار هوشمند تثبیت کنید.
تکرار بی‌پایان کلمات فواید بسیاری در چگونگی یادگیری زبان چینی دارد. با این حال، بین تکرار‌ها یک فاصله جادویی وجود دارد که به شما کمک می کند در هر لحظه کلمات و عبارات جدید را به خاطر بسپارید.

جدول آموزش و یادگیری زبان چینی
با گذشت زمان، یادگیری کاراکتر‌ها آسان ‌تر می‌شوند زیرا عناصر زیادی در کاراکتر‌ها تکرار می‌شوند. همه این کاراکتر‌ها دارای “ریشه” هستند، مؤلفه‌‌هایی که به معنی یک کاراکتر می‌پردازند. هم‌چنین مؤلفه‌‌هایی از کاراکتر‌ها وجود دارند که صدا را نشان می‌دهند. با مراجعه به منبع، اطلاعات بیشتری به دست آورید.
زبان چینی را، از طریق عبارات رایج و نه کلمات، تمرین کنید. به خاطر سپردن عبارات آسان‌تر است. زیرا معنی دارند. آن‌ها یک تصویر را نقاشی می‌کنند یا یک داستان را بیان می‌کنند. با تمرکز روی عبارات رایج فقط در عرض چند دقیقه شما زبان چینی را یاد می‌گیرید. از شما دعوت می شود به وب سایت موسسه بنیاد چین chinese.bonyad.org مراجعه کنید و برای ثبت نام در کلاس های آموزش زبان چینی اقدامات لازم را انجام دهید.

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.