بررسی مواردی از هزینه تحصیل در چین برای دانشجویان
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
یکی از پیش نیازهای دانشجوها برای تحصیل در کشورهای خارجی هزینه‌های آن است. ما تمام هزینه‌های مختلف از قبیل هزینه تحصیل در کشور چین به همراه هزینه حمل و نقل در چین و هزینه زندگی در چین را برای شما شرح می‌دهیم
در این نوشته به بررسی جامع هزینه تحصیل در کشور چین می‌پردازیم و دراین منبع اطلاعاتی در اختیار شما قرار میدهیم .
لازم به ذکر است بدانید که هزینه تحصیل در کشور چین بسیار متعادل‌تر از کشورهای دیگر خصوصا کشورهای آمریکایی و اروپایی است.که ما در موسسه بنیاد چین شما را با این موضوع بیشتر آشنا میکنیم.بیشتر بخوانید: مزایای تحصیل در چین چیست؟

هزینه تحصیل در کشور چین
هرینه های تحصیل در چین متفاوت است و این تفاوت به دانشگاه مد نظر شما ارتباط پیدا میکند ما به طور تقریبی برخی از قیمت‌های تحصیلی را به شما ارائه می‌کنیم.
هزینه تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به با توجه به دانشگاه سالیانه ۳ الی ۴ هزار دلار به نرخ دلار دولتی است.
هزینه تحصیل در مقطع دکترا با توجه به دانشگاه سالیانه ۴ الی ۵ هزار دلار به نرخ دلار دولتی است.
هزینه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی با توجه به دانشگاه سالیانه ۶ الی ۸ هزار دلار است.

هزینه‌های زندگی در چین
هزینه های زندگی و هزینه تحصیل درکشور چین تقریبا همانند ایران می باشد و با گرانی های اروپایی و آمریکایی تفاوت دارد برای مثال هزینه برنج در کشور چین به ازای هر کیلوگرم ۳۶۰۰ تومان می باشد و هزینه موز برای هر کیلوگرم ۳۰۰۰ تومان می باشد. با بنیاد مطالعات چین به شماره 02188060601 درارتباط باشید.


هزینه خوابگاه در چین
هزینه خوابگاه نیز برای شما دانشجویان عزیز یکی از مسائل مهم به حساب میآید چون این مورد به هزینه تحصیل در چین مرتبط است این هزینه‌ها در کشور های اروپایی بسیار بالاتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید


در کشور چین هر خوابگاه تک نفره مبلغ 180 دلار به صورت ماهیانه بوده و یک اتاق 2 نفره نیز 600 دلار با نرخ دلار دولتی است. این خوابگاه‌ها دارای امکانات کامل هستند و شما را از خرید وسایل رفاهیِ منزل بی‌نیاز کرده است. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه ها با توجه به شهر و دانشگاه شما متفاوت است.
ازشما دعوت میشود برای کسب اطلاعات بیشتربه وبسایت tahsil.bonyad.org مراجعه کنید.


پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.