جراحی بینی گوشتی و نکته های مهم آن|عمل بینی گوشتی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
جراحی بینی گوشتی و نکته های مهم آن|عمل بینی گوشتی
جراحی بینی گوشتی در مقایسه با مدل های دیگر بینی، نیازمند جراحی زیبایی با دقت تری است. بینی گوشتی معمولاً دارای پوست ضخیمی است و لایه پوست روی بینی بافت ضخیم تری دارد و قسمت نوک بینی دارای پهنای بیشتری است و در واقع غضروف آن فرم پهن تری نسبت به بینی استخوانی دارد. در بینی گوشتی معمولاً پره های بینی باز بوده و پهن می باشند. با توجه به کلیه مواردی که دکر شد جراحی بینی گوشتی نیازمند ملاحظات بسیاری است تا نتیجه حاصل از آن در درجه اول سلامتی مراجعه کننده و سپس زیبایی حاصل از عمل بینی گوشتی را ارائه دهد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی متد های مختلفی برای جراحی بینی گوشتی (بینی پهن) وجود دارد که نتیجه آن را مطلوب می کند.


آیا جراحی بینی گوشتی امکانپذیر است
جراحی بینی گوشتی معمولاً از سایر مدل های بینی مشکل تر است و نیازمند تخصص و مهارت پزشک است. جراحی بینی گوشتی محدودیت های مختلفی دارد که پزشک در جلسه مشاوره جراحی زیبایی بینی آن را برای مراجعه کننده خود مشخص خواهد کرد. نکته مهم در جراحی بینی گوشتی انتظار بیمار است که گاهاً چیزی شبیه به معجزه است! توصیه میکنم کمی واقع بینانه نسبت بهعمل بینی گوشتی نگاه کنید تا نتیجه مطلوبی مشاهده کنید. مراجعین معمولاً انتظار دارند بینی گوشتی آن ها بسیار کوچک و قلمی شده و پره های بینی بسیار کوچک شوند، باید گفت اینجانب دکتر مجید نصیری متخصص گوش حلق و بینی به هیچ عنوان چنین جراحی نخواهم کرد چرا که عوارض ناشی از کوچک نمودن بیش از حد بینی و پره های آن تا آخر عمر همراه شما خواهد بود. پس کوچک نمودن بینی گوشتی را تا حد صلاحدید پزشک خود انجام دهید و به هیج عنوان اصرار به کوچکتر شدن بینی نداشته باشید. پس با جدیت می توان گفت جراحی بینی گوشتی امکانپذیر است و هیچ مانعی در عمل بینی گوشتی وجود ندارد.

بیشتر بدانید: همه چیز در مورد شست و شوی بینی و سینوس


برای مشاهده مطالب مرتبط با این مقاله به آرشیو مقالات دکتر مجید نصیری مراجعه فرمایید.

دکتر مجید نصیری | متخصص حلق و بینی در تهران
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.