ثبت شرکت در شانگهای
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
برای راه اندازی یک شرکت در هر نقطه نیاز به مستندات قانونی مطابق قوانین و مقررات کشور است. ثبت شرکت در شانگهای با اجرای قوانین و مقررات چین در همین فرآیند انجام می شود.

معرفی ثبت شرکت در شانگهای


شانگهای در سواحل غربی اقیانوس آرام و در بخش مرکزی خط ساحلی شمال – جنوب چین واقع شده است.
شانگهای در مواجهه با فرصت ها و چالش های قرن بیست و یکم، اهداف استراتژیک بلندمدت خود را برای توسعه اجتماعی و اقتصادی تعیین کرده است.
ثبت نام یک شرکت چینی و تکمیل آن حدودا ۳۰ روز کاری طول می کشد که شما میتوانید با موسسه بنیاد چین مشاوره بگیرید که این زمان به حداقل خود برسد
برای کسب اطلاعات بسیار کامل تر می توانید وارد لینک روبرو شوید.

مالکیت صد در صد
بنگاه های اقتصادی خارجی که ممکن است توسط سرمایه گذاران خارجی سرمایه گذاری شده و بدون نیاز به شرکای چینی یا کارمندان اداره شوند.
این کنترل بیشتر بر روی عملکردها، اهداف درآمد و سود شرکت شما می تواند کنترل بیشتری داشته باشد. WOFE برای افراد یا شرکت های خارج از کشور که می خواهند وارد بازار چین شوند گزینه مناسبی است.

محیط تجاری شانگهای
محیط تجاری توسعه چشمگیر شانگهای از پایه اقتصادی متنوع آن ناشی می شود.
شبکه های صنعت عمده شامل ارتباطات، الکترونیک و صنعت اطلاعات، زیست پزشکی، تولید خودکار، نفت، ساخت شیمیایی پیشرفته و فولاد، ساخت تجهیزات کامل مجموعه، امور مالی، بیمه، املاک و مستغلات، لوازم برقی خانگی و غیره شانگهای بزرگ ترین بازار مصرف است.
در بین تمام شهرهای سرزمین اصلی، از افزایش سطح درآمد و ورود گسترده گردشگران پشتیبانی می شود. همچنین بزرگ ترین مرکز مالی چین با بیش از 1430 موسسه مالی، ازجمله بانک ها، شرکت های بیمه و شرکت های بورس اوراق بهادار که 230 مورد آن با سرمایه گذاری خارجی بود، در نظر گرفته شد.

عملکرد
یک شرکت خارجی می تواند برای انجام فعالیت های تجاری عمومی در شانگهای ثبت شرکت خود را انجام دهد. این شرکت می تواند در هر فعالیت تجاری فعالیت نماید، فاکتور را به مشتری بفرستد، درآمد خود را دریافت کند، سود را به ارز خارجی تبدیل کند و آن ها را دوباره برگرداند.
این مؤثرترین روش برای محافظت از اطلاعات فنی علامت تجاری، اسرار تجاری مالکیت است.
این امر توانایی کامل برای استخدام کارمندان دارد و نیازی به استخدام کارمندان چینی نیست.
یک شرکت خارجی دارای یک مدیر خارجی یا یک شرکت هلدینگ واقع در هنگ کنگ برای فعالیت به عنوان یک سرمایه گذار نیاز دارد.

راه اندازی یک شرکت در شانگهای
هنگام راه اندازی یک شرکت و ثبت شرکت در شانگهای، موارد متعددی وجود دارد که باید در نظر بگیرید و از این رو مهم است که به دنبال نماینده حقوقی مناسب باشید. شرکت های چینی توانایی خوبی را در این زمینه دارد و می تواند همه موارد لازم برای راه اندازی شرکت مشاوره خود را در اختیار شما قرار دهد.

حساب بانکی شانگهای
با توجه به محدودیت های موجود در نقل وانتقالات پول در چین، مشتریان مستقر در کشور مبدأ فقط قادر به پرداخت مبلغ در داخل چین هستند؛ بنابراین، یک حساب بانکی که در آن شرکت های محلی می توانند هزینه های چینی را به شما منتقل کنند، الزامی است.

برند تجاری چین
سیستم ثبت علامت تجاری چینی بر اساس مبنای ارائه خدمات اول است. از این رو، مهم است که در اسرع وقت علائم تجاری و نشان تجاری خود را در چین ثبت کنید. داشتن یک مارک تجاری بین المللی مفید نیست زیرا علائم تجاری خارجی در چین اجرا نمی شود.

بازاریابی
همچنین باید با استفاده از رنگ ها و شعارهایی که برای مصرف کنندگان چینی جذابیت دارد، بازاریابی خود را بومی سازی کنید. داشتن یک شعار به زبان چینی نیز به مشتریان چینی کمک می کند تا از استحکام و جذابیت برند شما درک بهتری داشته باشند.
مهم تر از همه، شرکت چین با همکاری با برند آسیا، راه حل های اثبات شده ای را برای کمک به شما در تنظیم برنامه بازاریابی خود به بازار چین ارائه می دهد.


ثبت شرکت در شانگهاینکات مهم برای ثبت شرکت در شانگهای
با این حال، نکات اصلی عبارتند از:
- حداقل سرمایه ورودی
- دوره ثبت نام سریع تر
نکات کلیدی که باید هنگام راه اندازی شرکتی در شانگهای به خاطر داشته باشید که باید شرکت خود را به صورت قانونی مدیریت، نگهداری و ثبت کنید تا بتواند توسط مقامات تحقیق و تفسیر چین تأیید شود.

چگونه نام شرکت چینی را انتخاب کنیم؟
انتخاب نام شرکت چینی نیاز به یک رویکرد مهم تر دارد. نام شرکت باید مطابق باکیفیت شرکت شما انتخاب شود. این باید داستان برند شما را فاش کند.
مردم چین به حفظ این نماد «پاکی» در زبان خود هجوم آورده اند؛ بنابراین، شما باید به دنبال نامی باشید که به طور کامل بامعنای و صدا در ارتباط با شرکت شما باشد.
بخش سوم کشف است. صدای برند شما، لرزش هایی که به شما می دهد، ظاهری که دارد، همه این ها در کشف نام شرکت مناسب است.

ثبت نام یک شرکت چقدر هزینه دارد؟
متوسط هزینه استخدام نماینده ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار است. علاوه بر این، اگر می خواهید یک دفتر در شانگهای اجاره کنید، هزینه آن 2000 دلار برای یک ماه خواهد بود.

چقدر طول می کشد؟
برای تشکیل شرکت شانگهای حدود ۲۰ روز طول می کشد.

برای ثبت شرکت در شانگهای نیاز به چه مدارکی دارم؟
مدارک مورد نیاز عبارتند از:
- سرمایه ثبت شده
- 8 نام فرضیه شرکت
- کپی گذرنامه های هر سرمایه گذار که توسط سفارت چین مجاز است
- منابع بانکی
- دامنه تجارت
- آدرس دفتر چینی
هنگام ثبت شرکت در شانگهای، از اشتباهات جلوگیری کنید.
!! شما میتوانید با کلیک کردن بر روی مقاله به اطلاعات کامل تری دست پیدا کنید.

پنج راه اشتباه در راه اندازی شرکت در شانگهای
- قانون کار را کاملاً درک کنید.
- مکان مناسبی را برای راه اندازی یک شرکت شانگهای انتخاب کنید.
- تمام اسناد جمع آوری شده را از قبل نگه دارید.
- دامنه تجارت خود را به طور صحیح در اساسنامه بیان کنید.
- از خدمات مشاوره ماهر استفاده کنید.

بعد از ثبت شرکت من چه مدارکی می توانم داشته باشم؟
پس از ثبت صحیح شرکت خود و تأیید مقامات چینی، اخطار حقوقی و اسناد مجوز دریافت می کنید که می توانید یک شرکت را در شانگهای راه اندازی کنید. وقت آن است برای ثبت شرکت در شانگهای یک نماینده پیدا کنید
اما اگر به هر دلیلی مقاله برای شما مبهم بود می توانید هر زمان که مایل بودید از ما یعنی موسسه بنیاد چین مشاوره و کمک بگیرد تا بتوانید با آسان ترین و کوتاه ترین راه شرکت خود را در تمامی شهر های چین به ثبت برسانید.برای ارتباط باما میتوانید با شماره 02188060601 با ما تماس بگیرید و یا به سایت ما sabt.bonyad.org مراجعه کنید تا ما بتوانیم با تمام تجربیات خود به کمک شما بشتابیم.

امیدوارم که مطلب مورد پسند شما بوده باشد.
پاسخ ها
پیشنهاد من برای خدمات گمرکی و ترخیص کالا از جبل علی و همچنین ترانزیت و ری اکسپورت کالاتون شرکت بارون امپرور جنرال تریدینگ هست.
شماره تماس: 00971567344148

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.