اطلاعاتی درباره‌ی عایق الاستومری رولی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

عایق الاستومری رولی در اندازه‌ها و سایزهای مختلفی وجود دارند که بسته به کاربرد آن‌ها، استفاده می‌شود. سایزهای عایق‌های رولی عبارت‌اند از:6-10-13-16-19-25 میلی‌متر.

عایق الاستومری رولی شامل مدل روکش‌دار آلومینیومی در سه ضخامت است که هرکدام کاربرد جداگانه دارند:

ضخامت 130 میکرون: کاربرد این مدل با این ضخامت در فضاهای سرپوشیده است.
ضخامت مسلح نخ دار 170 میکرون: کاربرد این مدل هم در فضاهای سرباز و هم در فضاهای سرپوشیده است که به دلیل داشتن الیاف پلی‌استر استفاده‌شده در آلومینیوم در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی و همین‌طور اشعه ماوراءبنفش خورشید مقاوم است.

ضخامت 230 میکرون: کاربرد این مدل هم این است که در فضاهای سرپوشیده از آن استفاده می‌شود.
ناگفته نماند که این نوع از عایق الاستومری رولی برای عایق‌کاری لوله‌هایی با اندازه‌ی 3 به بالا نیز کاربرد دارد. به‌طور مثال: مخازن، کانال‌های هوا، دیوارهای ساختمانی، کلکتورهای سرمایشی و گرمایشی و... . کاربرد ویژه‌ی آن، کانال‌های تصفیه هوا است. برای اینکه کارتان راحت‌تر پیش برود از عایق الاستومری رولی پشت چسب‌دار استفاده کنید. عرض این عایق‌ها 1 متر و طول آن‌ها با توجه به ضخامت از 8 تا 30 متر وجود دارد.


انواع عایق الاستومری رولی


عایق‌های رولی ساده:

ضخامت این نوع از عایق الاستومری رولی در اندازه‌های 6، 10، 13، 16، 19 و25 میملیمتر است. و از آن در عایق‌کاری فضاهای سرپوشیده استفاده می‌کنند.عایق‌های رولی پشت چسب‌دار ساده:

این نوع عایق الاستومری رولی فقط در فضاهای سرپوشیده کاربرد دارند و برای عایق‌کاری کانال‌های هوا و دیوارهای ساختمانی به کار گرفته می‌شوند.عایق‌های رولی پشت چسب‌دار نخ دار:

این نوع از عایق الاستومری رولی برای بارهای دینامیکی که در حال حرکت هستند کاربرد دارند. زیرا در این موارد بایستی مقاومت کششی بالایی داشته باشند و در چسب آن از الیاف مسلح استفاده شود. برخی از مهندسین نیز این نوع عایق‌ها را بهتر از عایق الاستومری رولی پشت چسب‌دار ساده برای کانال‌های گالوانیزه، می‌دانند.عایق روکش‌دار 130 میکرون:

این نوع از عایق‌های رولی جزو ساده‌ترین نوع‌های روکش‌دار آلمی نومی محسوب می‌شوند. کاربرد این مدل این است که از خطرات احتمالی موجود در فضاهای سرپوشیده جلوگیری می‌کند و در فضاهای سرباز کاربردی ندارد و استفاده نمی‌شود.عایق روکش‌دار مسلح نخ دار 170 میکرون:

این نوع از عایق الاستومری های رولی جزو با کیفیت ترین مدل های عایق رولی محسوب می شوند. این مدل در فضاهای سرپوشیده و سر باز به دلیل الیاف استفاده شده در ساختار آلومینیم موجود در آن کاربرد دارد. پیشنهاد می شود در فضاهای سرباز حتماً از این مدل استفاده کنید.عایق روکشدار 230 میکرون:

این مدل از عایق الاستومری های رولی در مقابل ضربات مکانیکی مقاوم بوده و به خاطر داشتن ظاهری زیبا در فضا های بسته کاربرد دارند. توجه داشته باشید که در فضاهای سرباز از این مدل استفاده نکنید.ضخامت ها و اندازه های عایق الاستومری رولی یا ورقه ای به صورت ذیل است:

ضخامت فوم الاستومری و عایق الاستومری یا عایق فوم الاستومری عبارت‌اند از:3-6-10-13-16-19-25-32-40-50 میلی‌متر است.

هر کدام از این سایز ها مربوط به نوع خاصی هستند. مثلاً: ساده، پشت چسبدار با روکش آلومینیومی و... .

ضخامت عایق الاستومری یا فوم الاستومری از 50 میلی‌متر به بالا ساخته می شود که مطابق با سفارش مشتریان هر اندازه ای تولید می شود.مزایای عایق های الاستومری رولی:

نسوز و ضد حریق
شامل ساختار سلولی بسته
ضد آب
عایق صوتی
متناسب با هر آب و هوایی
دارای عمر مفید زیاد
ضریب انتقال حرارت بسیار کم
نگهداری در مقابل خوردگی بین عایق و لوله (فلز)
سرعت زیاد در نصب و اجرا
طرفدار محیط زیست
عایق خود چسب و فوم چسب دار
مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش
شامل گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی
توانایی رنگ پذیری
امضاي کاربر :
همای سعادت
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.