سایبان پارکینگ چیست؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
یکی از دلایلی که سایبان پارکینگ بین مردم محبوبیت یافته، این است که می توان آن را به راحتی در حیاط و فضای باز نصب کرد و دقیقا مثل یک پارکینگ از آن استفاده کرد.


ویژگی های سایبان پارکینگ
• سایبان پارکینگ در مقابل باران و برف و حوادث طبیعی، مقاوم است و از آسیب رسیدن به خودرو شما جلوگیری می کند.
• شما می توانید با نصب آن از خودروی خود محافظت کنید و با خیال راحت ماشین خود را در حیاط یا فضای باز بگذارید و در صورتی که به آن احتیاجی نداشتید، امکان این را دارید که به راحتی سایبان را جمع کنید.

نصب سایبان پارکینگ
نحوه نصب سایبان پارکینگ بسیار مهم است و می تواند به اندازه ی سیستم برقی آن حائز اهمیت باشد. همچنین نصب آن باعث می شود کیفیت کار بیشتر شود.

کیفیت سایبان پارکینگ
کیفیت سایبان پارکینگ از لحاظ ظاهر و نحوه ی کارکرد بستگی به شرکت تولید کننده ی آن دارد زیرا هر چقدر آن شرکت توانا تر باشد کیفیت کار به همان اندازه بیشتر است.
باید توجه داشته باشید که شرکت تولید کننده، دارای تیم متخصص و کار بلد در زمینه ی برق و سایبان برقی داشته باشد.


برای انتخاب و نصب سایبان پارکینگ به موارد زیر توجه کنید:

انتخاب جنس سایبان متناسب با محل نصب
اول از همه بایستی برای انتخاب جنس سایبان پارکینگ به شرایط آب و هوایی منطقه ای که می خواهید در آن سایبان برقی نصب کنید، توجه داشته باشید. همین طور درباره ی انتخاب موتور و متریال نیز باید به این نکته توجه کرد.
شرایط آب و هوایی در انتخاب جنس سایبان و طرح روی آن و همین طور انتخاب متریال و موتور نیز تاثیر گذار است، پس حتما به آن توجه داشته باشید.
چنانچه وضعیت آب و هوای منطقه ای که قرار است در آنجا سایبان پارکینگ نصب شود، گرم و آفتابی است بایستی جنس سایبان طوری باشد که در برابر نور مستقیم آفتاب مقاوم باشد.
در صورتی که آب و هوایی محلی که قرار است سایبان برقی در آن به عنوان سایبان پارکینگ نصب شود دارای رطوبت است مانند قسمت های شمالی کشور، بایستی جنس آن طوری باشد که در برابر رطوبت و باران مقاوم باشد. همین طور موتور آن هم باید در برابر زنگ زدگی و خوردگی و... مقاوم باشد.

به کارگیری از یراق آلات مناسب در نصب سایبان پارکینگ
قدرت و کیفیت برق آلات موجب طولانی تر شدن عمر سایبان برقی می شوند. بنابراین بایستی برق آلات مناسبی برای سایبان برقی با توجه به میزان باز بسته کردن آن در روز، تهیه کرد.
توصیه می شود که اگر محل نصب سایبان پارکینگ در شمال کشور است و قرار است به تعداد بار بیشتری باز و بسته شود، حتما از برق با کیفیت استفاده کنید تا طول عمر آن بیشتر شود و همین طور کیفیت کار بالا رود.
در همه ی موارد به یاد داشته باشید که کیفیت مهم تر از کمیت است.
قیمت سایبان پارکینگ
همه ی افرادی که می خواهند سایبان پارکینگ تهیه کنند اولین چیزی که برایشان مهم است، قیمت آن هاست. قیمت آنها با توجه به اجزای به کار رفته باهم فرق دارد.

قیمت سایبان خودرو بر چه اساس تعیین میشود؟
• قیمت آنها بر اساس یه کسری از اجزای آن تعیین می شود؛ این اجزا عبارتند از:
• جنس سایبان
• جنس اجزا و متریال استفاده شده.
• هزینه ای که صرف خرید قطعات و موتور و... مود نیاز شده.
• مساحت و اندازه سایبان
• و آخرین مورد بر طبق کاربرد آن برای سایبان مغازه، پارکینگ، بالکن و ...
چرا سایبان برقی برای خودرو سفارش دهیم؟
زیرا با قرار دادن ماشین در فضای بیرونی یا حیاط خطراتی آن را تحدید می کند. خطراتی مثل:
بارش برف و باران که علاوه بر کثیف کردن آن ممکن است ضربه ای به آن وارد کند.
برخود اشیاء خارجی با خودرو که موجب ضربه وارد کردن به آن می شود.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.