چرا عایق الاستومری مقرون به صرفه است؟؟؟
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

امروزه برای جلوگیری از اتلاف گرما و سرما و عدم نفوذ گرد، غبار و رطوبت از عایق الاستومری در ساختمان ها استفاده میشود. عایق الاستومری از مواد غیر سمی ساخته شده و به این جهت لقب دوستدار محیط زیست را ازآن خود کرده است.

از عایق الاستومری در چه جاهایی استفاده میشود

از عایق الاستومری برای عایق کردن ساختمان استفاده میشود. عایق الاستومری در دیوار بیرونی، سقف و کف ساختمان به کار برده میشود. همچنین برای پوشاندن لوله‌ها و مخازن و ... هم از این عایق استفاده میشود. در ادامه به توضیح مزایای استفاده از عایق الاستومری میپردازیم.


مزایا استفاده از عایق الاستومری

عایق الاستومری موجب عایق ساختمان از هرگونه صدا میشود. در بسیاری از آپارتمان‌های کنونی صدای واحد کناری و یا بالایی به واحد دیگر نفوذ کرده و شنیده میشود. این صداها در دراز مدت موجب آزار و اذیت ساکنین میشود. همچنین باعث میشود تا ساکنین برای عدم انتقال صدا، در منازل خود مراعات کنند و راحت نباشند. گاهی این صداها به حدی آزار دهنده میشود که منجر به تغییر محل سکونت میشود. در صورتیکه این مشکل به راحتی با عایق الاستومری قابل حل است.
عایق الاستومری از ورود هرگونه رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری میکند. ساکنین شمال کشور و مناطقی که از رطوبت بسیار بالایی برخوردار هستند استفاده از این عایق به آنها پیشنهاد میشود. همانطورکه میدانید رطوبت آثار مخربی بر روی ساختمان دارد. از این آثار مخرب میتوان زرد شدن دیوار کچی، سیاهی دیوار کچی، ریختن دیوار، زشتی ظاهر داخلی ساختمان، زنگ زدن سازه های فلزی، خورد شدن قسمت های چوبی، نفوذ جانوران موذی و افزایش احتمال به بیماری و ... اشاره کرد.

هر یک از عوامل بالا اثار جبران ناپذیر مالی و جانی دارد. برای پیشگیری از این عوامل استفاده از عایق الاستومری پیشنهاد میشود.عایق الاستومری موجب عایق ساختمان از سرما میشود. در شهرهایی با دمای پایین استفاده از عایق الاستومری پیشنهاد میشود. چرا که ساکنین برای گرم نگهداشتن ساختمان باید هزینه زیادی صرف کنند. حتی ممکن است در برخی از روزهای سال به علت سرمای زیاد و نرسیدن گاز به مناطق، گاز ساختمان ها قطع شود. و گاهی هم ممکن است دما به قدری پایین باشد که حتی با روشن بودن چند بخاری دمای منزل به حد مطلوب نرسد. این در حالیست که این مشکلات با عایق الاستومری حل میشود.
عایق الاستومری موجب عایق ساختمان از گرما میشود. در شهرهایی با دمای بالا استفاده از عایق الاستومری پیشنهاد میشود. همانطور که میدانید در صورتیکه هوا سرد باشد پوشیدن لباس ممکن است کمک کند. اما زمانیکه هوا گرم است و وسایل سرمایشی دما را مطلوب نمیکنند، کاری نمیتوان کرد. در این زمان است که ساکنین دچار گرمازدگی و بی حالی میشوند که بسیار آزار دهنده است و هزینه مالی و جانی دارد. برای جلوگیری از صرف این هزینه ها و برای داشتن زندگی با کیفیت عایق الاستومری پیشنهاد میشود.
عایق الاستومری قابل اشتعال نیست. این عایق از مواد غیر سمی ساخته شده در نتیجه به هنگام آتش سوزی غبار سمی و گرد ایجاد نمیکند. همچنین از شعله ور شدن بیشتر آن جلوگیری میکند. متاسفانه بیشتر در فصل های سرد سال که وسایل گرمایشی روشن است شاهد آتش سوزی و اتفاقات ناگوار در سرتاسر کشور هستیم. که آسیب های جدی به ساختمان ها و ساکنین آن زده است. برای پیشگیری از افزایش احتمال آتش سوزی و حفظ جان و مال استفاده از عایق الاستومری پیشنهاد میشود.
عایق الاستومری بسیار با دوام و مقاوم است. این عایق در مقابل آلودگی، گرد، خاک، اوزون، ماوراء بنفش، ضربه و خوردگی از خود مقاومت نشان میدهد. استفاده از این عایق عمری است. تنها با پرداخت یکبار هزینه سالها میتوان از مزایای بی نظیر آن استفاده کرد.
امضاي کاربر :
همای سعادت
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.