تور کروز یونان بدون ویزا
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
تور کروز یونان بدون ویزا

تجریه یک سفر رویایی، تور کروز یونان بدون ویزامی باشد که نهایت استفاده از زمان، کشف جواهرهای پنهان یونان، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب، آن هم ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان بدون ویزا امکان پذیر است. آژانس
آریانهاد
از سال ۱۳۹۴ تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده است .
شما میتوانید بابت خرید تور کشتی کروز یونان آریانهاد به سایت این شرکت توریستی وارد و بابت خرید این توردر قسمت تور کشتی کروز یونان تابستان ۹۸ و بخش خرید تور کشتی کروز یونان وارد شوید و بعد از بررسی ، در صورت تمایل با شرکت توریستی آریانهاد بخش تور قبرس آریانهاد ارتباط برقرار کرده و تورکشتی کروز یونان مد نظر خود را خریداری کنید .

حرکت تور کشتی کروز یونان از بندر کوش آداسی، هر هفته یک شنبه ها می باشد به همین جهت تور کشتی کروز یونان از تهران

Wyndhan Grand ۵*هر هفته شنبه ها با پرواز به شهر ازمیر ترکیه آغاز و پس از ۱ شب اقامت در هتل

ازمیر، برای سوار شدن و شرکت در تور کشتی کروز یونان به کوش آداسی ترانسفر خواهید شد. فاصله ازمیر تا بندر کوش آداسی ۴۵ کیلومتر است. و در کمتر از ۱ ساعت از هتل محل اقامت خود به بندر کشتی کروز خواهید رسید. در طول ۷ شب اقامت در تور کشتی کروز یونان، از جزایر سانتورینی، می***وس، کرت، میلوس و همینطور شهر آتن پایتخت یونان بازدید خواهیم کرد.

قیمت تور کشتی کروز یونان بستگی به تاریخ سفر شما و انتخاب نوع کابین و پرواز تهران تا ازمیر شما دارد .

تور کشتی کروز یونان تابستان هم که بهترین فصل سفر می باشد توسط شرکت توریستی آریا نهاد اجرا می شود و همینطور تور کشتی کروز یونان نوروز هم که بهترین زمان مسافرت بدلیل تعطیلات می باشد نیز اجرا می شود .

پیشنهاد شرکت تورستی آریا نهاد به شما خرید تور کشتی کروز یونان تابستان از روی سایت این شرکت توریستی که از سال ۹۴ مجری انحصاری این تور است می باشد

تور ارمنستان
تور ارمنستان
آریانهاد را میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا با وارد شدن به سایت این شرکت بررسی و در نهایت خریداری کنید و از سفرتان نهایت لذت راببرید .اگر قصد سفر به کشور ارمنستان را دارید بهترین زمان خرید تور ارمنستان بهار و تابستان است .

البته منظور این نیست که فصل های دیگر نباید تور ارمنستان را خریداری کرد اما بهترین زمان خرید تور ارمنستان در شش ماه اول سال از نظر آب و هوایی می باشد .

تور ارمنستان هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی برگزار می شود .

در هنگام خرید تور ارمنستان شما از خدماتی مانند : بلیت رفت و برگشت ، اقامت در هتل به تعداد شبهای مد نظر ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید .

تور ارمنستان به دوگروه تقسیم می شود :

تور ارمنستان گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .

تور ارمنستان انفرادی : از آژانس های مسافرتی مختلف ، تورارمنستان را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز مشخص به مقصد ارمنستان پرواز می کنند .

خرید تور ارمنستان هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر به ارمنستان می باشد ، یعنی شما طی ۱ ساعت پرواز در فرودگاه ایروان پایتخت این کشور وارد کشور ارمنستان می شوید .

اگر شما به دنبال تور ارمنستان ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریا نهاد بررسی کنید .

کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور ارمنستان ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید .

حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور ارمنستان لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه دارد .

تور ارمنستان لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین ۱ تا ۲ روز و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزروآن توسط شرکت های توریستی، بین ۱۰% تا ۵۰% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود

به عنوان مثال اگر هزینه تور ارمنستان سه شب و چهار روز ۲ میلیون تومان است ، تور ارمنستان لحظه آخری ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان شده است .

تاریخ سفر در تور ارمنستان لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد .

اگر قصد خرید تور ارمنستان تابستان را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید .

همانطور که پیش تر توضیح داده شد بهترین فصل سفر بهار و تابستان می باشد و اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور ارمنستان تابستان را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این کشور اقامت داشته باشید .

تور استانبول :

تور استانبول
آریانهاد را میتوانید از طریق سایت آریانهاد بررسی و در صورت تمایل خرید تور استانبول آریانهاد با این شرکت تماس گرفته و با تیم مجرب فروش این شرکت توریستی بررسی لازم را انجام داده و درصورت تایید خرید خود را انجام دهید .

بهترین زمان خرید تور استانبول فصل بهار ، تابستان و اولین ماه پاییز می باشد .

البته شما میتوانید در فصل زمستان هم به این شهر زیبا سفر و تور استانبول را خریداری کنید .

زمانی که شما قصد خرید تور استانبول را دارید از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل ، ترانسفر رفت و برگشت ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید .

تور استانبول به صورت گروهی و انفرادی انجام می شود .

تور استانبول گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .

تور استانبول انفرادی : اغلب از آژانس های مسافرتی مختلف ، تور استانبول را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز تعیین شده به مقصد استانبول پرواز می کنند .

خرید تور استانبول هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر به استانبول می باشد، که شما طی ۲ ساعت و سی و پنج دقیقه پرواز در فرودگاه استانبول پیاده و وارد کشور ترکیه می شوید .

شما با استفاده از تور استانبول هوایی مسافتی نزدیک به دو ساعت و سی و پنج دقیقه تا سه ساعت و پنج دقیقه مسیر هوایی را طی می کنید .

اگر شما به دنبال تور استانبول ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریانهاد بررسی کنید .

کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور استانبول ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید

حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور استانبول لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه را دارد .

تور استانبول لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین ۱ تا ۲ روز است و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزرو شده توسط شرکت های توریستی، بین ۱۰% تا ۵۰% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود .

به عنوان مثال اگر هزینه تور استانبول سه شب و چهار روز ۲ میلیون تومان است ، تور استانبول لحظه آخری ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان شده است .

تاریخ سفر در تور استانبول لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد .

اگر قصد خرید تور استانبول تابستان را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید .

همانطور که پیش تر توضیح داده شد بهترین فصل سفر بهار و تابستان می باشد و اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور استانبول تابستان را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این شهر اقامت داشته باشید .

تور قبرس:

شما میتوانید بابت خرید تور قبرس آریانهاد به سایت این شرکت توریستی وارد و بابت خرید تورقبرس و قسمت های دیگر آن مانند تور قبرس اروپایی نوروز، تور قبرس اروپایی تابستان و بخش خرید تور قبرس شمالی نوروز، بخش خرید تور قبرس شمالی تابستان را بررسی کنید و در صورت تمایل با شرکت توریستی آریانهاد بخش تور قبرس آریانهاد ارتباط برقرار کرده و تور مد نظر خود را خریداری کنید .برای خرید تور قبرس بهتر است بدانید که قبرس به دوبخش شمالی و جنوبی و پایتخت آن نیز به همین شکل تقسیم شده است

برای سفر و خرید تور قبرس شمالی نیاز به ویزا نیست و برای سفر خرید تور قبرس اروپایی نیاز به ویزای شنگن دارید .

قبل از خرید تور قبرس بهتر است بدانید که دولت سراسقف ماکاریوس، در سال ۱۹۷۴ رئیس*جمهور وقت قبرس، در کودتایی به تحریک حکومت نظامیان یونان سرنگون و ترکیه با استناد به موقعیت خود به عنوان یکی از تضمین کنندگان حق حاکمیت قبرس، واحدهای ارتش خود را در شمال این سرزمین مستقر کرد که عملاً باعث تقسیم این جزیره شد .

بهترین زمان خرید تور قبرس تمام سال می باشد وشما با خرید تور قبرس هیچ وقت سال سرما و یخبندان را نمی بینید و حس نمی کنید .

و قبل از خرید تور قبرس بهتر است بدانید که گرم ترین دمای این منطقه در تیر ماه حدودا ۴۰درجه سانتی گراد و بهترین دمای هوا در ماه دی که دمای هوا حدود ۱۰ درجه سانتی گراد می باشد

البته شما میتوانید تور قبرس چه تور قبرس شمالی تابستان ۹۸ و یا تور قبرس اروپایی تابستان ۹۸ را خریداری کرده و نهایت لذت را ببرید .

زمانی که شما قصد خرید تور قبرس را دارید از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل ، ترانسفر رفت و برگشت ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید و اگر قصد خرید تور قبر اروپایی را دارید باید اقدام به اخذ ویزا کنید . .

تور قبرس به صورت گروهی و انفرادی انجام می شود .

تور قبرس گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .

تور قبرس انفرادی : اغلب از آژانس های مسافرتی مختلف ، تور استانبول را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز تعیین شده به مقصد قبرس پرواز می کنند .

خرید تور قبرس هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر می باشد، که شما طی سه ساعت و سی و پنج دقیقه پرواز در فرودگاه پیاده و وارد کشور قبرس می شوید .

حال بستگی به شما دارید که تور قبرس اروپایی خریداری کردید و یا تور قبرس شمالی را خریداری کردید .

اگر تور قبرس اروپایی خریداری کرده باشید شما وارد فرودگاه بین المللی لارناکا و اگر تور قبرس شمالی را خریداری کرده باشید وارد فرودگاه بین المللی ارجان می شوید.

اگر تور قبرس هوایی با پرواز های چارتر انجام شود نزدیک به دوساعت و پنجاه تا سه ساعت و سی دقیقه طول پروازشما می باشد و اگر تور قبرس هوایی با پرواز غیر چارتر انجام شود و شما مستقیما به ارجان سفر نکنید و تور قبرس هوایی شما از تهران به شهر هایی مانند استانبول و یا آنکارا و دیگر مناطق با توقف چند ساعته انجام شود ، طول مسیر این سفر از پنج ساعت به بالا می باشد .

اگر شما به دنبال تور قبرس ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریا نهاد بررسی کنید .

کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور قبرس ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید .

حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور قبرس لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه را دارد .

تور قبرس لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین ۱ تا ۲ روز است و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزرو شده توسط شرکت های توریستی، تور قبرس بین ۱۰% تا ۵۰% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود .

تاریخ سفر در تور قبرس لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد

اگر قصد خرید تور قبرس تابستان ۹۸ را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید

اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور قبرس تابستان ۹۸ را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این شهر اقامت داشته باشید .

برای سفردر فصل بهار به شما خرید تور قبرس اروپایی نوروز و تور قبرس شمالی نوروز را پیشنهاد می کنیم .

تورصربستان

با خرید تور صربستان حتما به این کشور سفر کرده و نهایت لذت را ببرید .

کشوری در جنوب خاوری که از سمت شمال با کشور مجارستان ، از شرق با کشورهای رومانی و بلغارستان ، از غرب با مونته‌نگرو، کرواسی و بوسنی و هرزگوین و از جنوب با آلبانی و مقدونیه همسایه و پایتخت آن شهر بلگراد می باشد . بنا بر آماری که ازاین کشور ، بابت جمعیت آن بدست آمده ، جمعیت این کشور نزدیک به 10.833.545 نفر می باشد .

مذهب مردم صربستان برای قرن ها ، ارتودوکس وکاتولیک بوده که بعدها دین اسلام نیز بین مردم رواج پیدا کرد .

پیدایش اولین شهر در صربستان مربوط به شش هزار و پانصد سال پیش می باشد و این کشور دارای تاریخ غنی است که هر گردشگری با خرید تور صربستان جذب آن می شود .

صادر کننده بزرگ ، میوه تمشک در جهان ، کشور صربستان است .

این کشور دارای پنج پارک ملی به نام های : تارا ، کوپائونیک ، سارمانتین ، فراسکا گورا ، دیِرآپ ، و حدود پانزده قله با ارتفاعی نزدیک به دوهزار متر بالاتر از سطح دریا می باشد و نزدیک به دو درصد از گونه های گیاهی موجود در جهان را در خود جای داده است .

شهر بلگراد پایتخت صربستان ، مانند دیگر شهرهای دیدنی دنیا ، برای گردشگرانی که عاشق سفر هستند ، مکان مناسبی برای تفریح و لذت دیدن ، آثار طبیعی و تفریحی ، تاریخ ، شتاخت فرهنگ مردم ، زندگی های شبانه ، عذا و سوغات ، را چند برابرمی کند و سالانه گردش گران زیادی با خرید تور صربستان ، به این کشور سفر کرده و از سفر خود نهایت لذت را می برند .

این شهردر سواحل دورود زیبا و بزرگ ، ساوا و دانوب قرار دارد و یکی از شهر های اروپای شرقی با جمعیتی نزدیک به دو میلیون نفر می باشد .

آب و هوای ، این کشور ، نیمه گرمسیر، با تابستانهایی گرم و معتدل و زمستانهای سرد می باشد .

و بهترین فصل سفروخرید تور صربستان فصل بهار و اوایل فصل پاییز می باشد .

دمای میانگین هوا در طول سال خیلی متفاوت است و با توجه به رطوبت هوا ، درنیمه ای از سال سرد و در نیمه دیگر دلپذیر است .

البته اگر به دنبال آب و هوای گرم در زمان سفر و تور صربستان می باشید ، فصل تابستان هم فصل مناسبی برای سفر است ، دمای هوا در روز بین 32 تا 25 درجه سانتی گراد و در زمان شب به 20 تا 25 درجه سانتی گراد می رسد .

به شما پیشنهاد می کنیم ، حتما قبل از سفر و خرید تور صربستان ، آب و هوای این کشور را از طریق سایتهای معتبر مانند گوگل بررسی کنید .

شما با خرید تور صربستان وارد فرودگاه نیکولا تسل ا، واقع در 18 کیلومترغربی شهر بلگراد و نزدیکی منطقه سورچین

می شوید .

نگرانی بابت ، رفت و آمد تا مرکز شهر، از این فرودگاه را نداشته باشید ، راه های دسترسی به فرودگاه نیکولا تسلا ، تاکسی هایی هستند که در بیرون محوطه ی این فرودگاه حضور دارند و به هر کجا که مقصدتان باشد ، شما را می رسانند

و همینطور، اتوبوس هایی با سه خط مختلف ، که مسیرآنها از فرودگاه به سمت مرکز شهر است ، و تقریبا هر کدام ، از اکثر نقاط شهر می گذرند و مسافران بسته به مسیری که دارند می توانند از آن استفاده کنند .

تور صربستان بدون ویزا

بدلیل سوء استفاده مسافران ایرانی از قانون ، سفر و تور صربستان بدون ویزا ، ( که در سابق برای مسافران ایرانی اجرا می شد ، مردم ایران احتیاج به ویزای توریستی نداشته و می توانستند به مدت 90 روز در این کشور به تفریح بپردازند ) ، این قانون ازتاریخ هجده مهر سال نود و هفت ، لغو وقانون اخذ ویزا را جایگزین آن کردند .

ویزای توریستی که از سوی دولت صربستان برای مسافرین ایرانی در نظر گرفته شده ، این امکان را به مسافرین می دهد ، تا به مدت نود روز ، در این کشور اقامت داشته باشند .

و مسافرانی که قصد سفر و خرید تور صربستان را دارند ، باید سه هفته قبل از سفر و خرید تور صربستان ، اقدام به اخذ ویزای این کشور کنند .

تور صربستان ارزان را میتوانید از شرکتهای معتبری ، مانند آریانهاد بررسی کنید .

تور صربستان لحظه آخری

تور صربستان قیمت های مختلفی دارد که به ایام برگزاری تور و نوع تور بستگی دارد . از بهترین تورهایی که بین مسافرین محبوب است ، تور صربستان لحظه آخری است ، تور صربستان لحظه آخری را از شرکت آریانهاد بخواهید .

این موضوع را در نظر داشته باشید که برای تور صربستان لحظه آخری شما ملزم به داشتن ویزا از قبل می باشید تا بتوانید از این تور استفاده کنید .

تور صربستان تابستان 98

یکی از فصل هایی که برای سفرو خرید تور صربستان مناسب است ، فصل تابستان میباشد .

در این فصل شما میتوانید از تمامی مناطق تاریخی و گردشگری این کشور دیدن کید و خاطرات خوشی را در تور صربستان ، برای خود رقم بزنید .

البته این نکته قابل توجه است که دیگر فصل ها هم از زیبایی های خاص خود برخوردار می باشد و شما میتوانید با سفر و خرید تور صربستان در فصل هایی مانند بهار ، پاییز و زمستان ، به این کشور زیبا سفر کنید .

تور مراکش

قبل از سفر و خرید تور مراکش یا مغرب باید بدانید که این کشور دارای ساحلی طولانی با اقیانوس اطلس است و ازسمت شمال با جبل‌الطارق و دریای مدیترانه ، از جنوب با کشور موریتانی و از سمت غرب با اقیانوس اطلس ، همسایه است و نام خود را از پایتخت قدیم ، یعنی شهر مراکش ، گرفته است ، که واژه‌ ی بربر به معنی «سرزمین خدا» گرفته است .

در فارسی بیشتر به نام مراکش تا مغرب آن را می شناسند .

نام بین‌المللی پادشاهی مغرب مراکو است که از نام مراکش نشات گرفته است .

پایتخت کشور مراکش شهر رباط است و شهرهای مهم این کشور، کازابلانکا ، طنجه، ناظور، محمدیه، آسفی و اگادیر. فاس ، مراکش، طنجه، اگادیر ، ایفرن، مکناس، وجده، تطوان، محمدیه و قنیطره ، هستند .

جمعیت مردم مراکش ، نزدیک به 32.552.000 نفر می باشد .

با خرید تور مراکش ، اولین مکانی که در آن قدم می گذارید ، فرودگاه منارای ، فرودگاهی بین المللی ، مراکش است که در 16 کیلومتری شهر مراکش و قطب اصلی پروازهای هواپیمایی پادشاهی مراکش ، واقع شده است .

این فرودگاه دارای دو ترمینال مسافربری ، که هر دو در ساختمان بزرگ فرودگاه واقع شده اند و دارای امکانات رفاهی مانند : دسترسی به اینترنت ، خدمات مالی و تبدیل ارز، خورد و خوراک ، خرید ، دفتر اشیاء گمشده ، پارکینگ و خدماتی دیگر مانند : نمازخانه و مرکز خدمات اورژانسی و دو سالن استراحت به اسم پرل که برای پرواز های ورودی و خروجی طراحی شده اند .

و از دیگر امکانات خوب این فروگاه برای مسافرانی است که پرواز تور مراکش ، آنها دارای تاخیر است و میتوانند در هتل هایی که در فاصله هفت دقیقه از این فرودگاه می باشند ، اقامت داشته باشند .

همه چیز حاضر است تا شما نهایت لذت را از سفر و تور مراکش ببرید و فقط ذهنتان متمرکز تفریحات و خوشگذرانی در سفر باشد .

بهترین زمان خرید تور مراکش ، از10 اسفند ماه تا 10 خرداد ماه و 10 شهریور تا 9 آذرماه است. در این فصول پاییزی و بهار به دلیل وجود آب و هوای مناسب ، با دمای میانگین 21 درجه تا 32 درجه سانتی‌گراد در طول روز، سفر و خرید تور مراکش را به شما عزیزان ، پیشنهاد می کنیم .

در کل باید گفت که آب و هوای کشور مراکش معتدل و بارانی است و در مناطق شمالی تحت تأثیر آب و هوای مدیترانه‌ای و در مناطق غربی و شمال غرب ، از آب و هوای اقیانوس اطلس بهره مند است . در مناطق داخلی، مراکش دارای آب و هوای قاره‌ای و در رشته کوههای اطلس بارش برف و باران بیشتراست . مناطق جنوبی این کشور آب و هوای گرم و بیابانی دارد .

با خرید تور مراکش از شرکت های توریستی معتبر ، مانند آریانهاد ، می توانید به این کشور سفر کرده و از مناطق دیدنی و تاریخی این کشور ، در هر فصلی که مد نظر دارید ، دیدن کنید و نهایت لذت را ببرید .

قیمت تور مراکش

برای تمامی مسافرانی که قصد سفر دارند ، مهمترین بخش سفر ، بر آورد هزینه هاست .

هزینه هایی از قبییل بلیط رفت و برگشت ، هتل ، هزینه خورد و خوراک و دیگر هزینه های جانبی ، اما این را بدانید که قیمت تور مراکش و دیگر تورها به شما بستگی دارد ، به تاریخ سفر ، به تعداد شبهایی که قصد اقامت دارید ، هتلی که انتخاب می کنید ، نوع بلیط هواپیما و کلاس پروازی آن ،هزینه های جانبی دیگر مثل : خرید کردن و هزینه های خورد و خوراک و تردد در سطح شهر .

قبل از سفر و خرید تور مراکش و یا هر مقصد دیگری از قبل ، برنامه سفر دقیقی تهیه کنید و هزینه ها را برآورد کنید تا بتوانید هم سفری خوبی را تجربه کنید هم هزینه های زیادی بابت مایحتاجتان متقبل نشوید .

. در زمان سفر و خرید تور مراکش از اماکن گردشگری و تاریخی این شهر مانند : جامع الفنا ، مسجد جامع کتبیه ، مدرسه بن یوسف ، مقبره بزرگ سلسله سعدیون ، کاخ باهیه ، دار سی سعید، موزه هنرها و صنایع دستی مراکش ، موزه مراکش ، قبة المرابطين ، باغ ماژورل ، باغ‌های مناره ، پارک ملی توبکال ، املیل و کازابلانکا ، حتما دیدن کنید .

تور مراکش تابستان 98

بهترین زمان سفر و خرید تور مراکش ، از10 اسفند ماه تا 10 خرداد ماه و 10 شهریور تا 9 آذرماه است. در این فصول پاییزی و بهار به دلیل وجود آب و هوای مناسب ، با دمای میانگین 21 درجه تا 32 درجه سانتی‌گراد در طول روز، سفر و خرید تور مراکش را به شما عزیزان ، پیشنهاد می کنیم .

البته این نکته قابل توجه است که دیگر فصل ها هم از زیبایی های خاص خود برخوردار می باشند و شما می توانید با سفر و خرید تور صربستان در فصل هایی مانند بهار ، پاییز و زمستان ، به این کشور زیبا سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید .
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.