کاربرد و مشخصات فنی سپتیک پلی اتیلن
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموشسپتک تانک ها راحت ترین و کاراترین سیستم برای بازسازی فاضلاب به خصوص بهداشت فاضلاب های انسانی است و مورد استفاده قرار میگرد. سپتیک پلی اتیلن مکانی است که در آن با استفاده از عملکرد هایی مثل ته نشینی، معلق سازی و بیولوژیکی فاضلاب بازسازی می گردد. از این مدل ها به شکل وسیعی در سیستم های مسکونی و ویلایی، مجتمع های بزرگ و اداری، کارخانه های عمرانی و ساختمانی، کارگاه ها، هتل ها و مسافرخانه ها و ...استفاده می شود.

یکی از بهترین گونه های سپتیک تانک، سپتیک تانکهای پلی اتیلنی است که ویژگی های بخصوصی دارد.

مشخصات عمومی و فنی سپتیک تانکهای پلی اتیلنی
سپتیک پلی اتیلن از جنس اتیلن گرید 100 هستند.
مواد ابتدایی ساخت آنها شامل وزن ویژه 945 kg/m2 می باشند.
برطبق استاندارد 1-9116 سازمان استاندارد و پژوهش صنعتی ایران است.
سطح
سپتیک پلی اتیلن از مدل دوجداره مدل B می باشد.
این مخزن ها بر اساس استاندارد (ATVA 127) به شکل استاتیکی طراحی شده اند.
و همچنین بر اساس استانداردهای (DVS 2207) و (DVS 2209) متصل و جوشکاری شدند.
ضمن دقت به کارایی بالای ساخت این نوع ازسپتیک تانک ها همه ی آنها به طول پنجاه سال برطبق عوامل نصب و مدل استفاده در مقابل هرنوع خوردگی وخراش و نشت از دیواره گارانتی می گردند.

ساختمان سپتیک پلی اتیلن
سپتیک پلی اتیلن شامل ساختمان بسیار آسان و غیر پیچیده ای است. پرکاربردترین جزء های این مدل که خیلی زیاد به طور عرضی ساخته می شود مانند دیگر مدل های گوناگون سپتیک تانک می باشد.
اجزای سپتیک پلی اتیلنی
دارای لوله ی وروردی فاضلاب است که فاضلاب از آن طریق وارد قسمت اول سپتیک تانک یعنی همان مخزن می شود که آن ازجداره جدا کننده و لوله ای به شکل t تشکیل شده. همچنین از لوله خروج گاز نیز تشکیل شده.
این سپتیک پلی اتیلن ها دارای ظرفیت هستند بعضی از ظرفیت ها در این سپتیک ها خیلی زیاد کاربرد دارند. شرکت شریان کاو این مدل ازسپتیک تانک ها را تلاش میکند به طور حاضر و آماده همان در کارخانه موجو داشته باشد تا در صورت نیز از آنها استفاده شود.
بدنه سپتیک پلی اتیلن یا از جنس لوله کاروگیت پلی اتیلن، یا لوله اسپیرال دوجداره و یا لوله پلی اتیلن کورتیوب است به غیر از این سه مدل وجود ندارد. پر اهمیت ترین نکته در این سپتیک تانک ها جوش به شکل عدسی به بدونه است. مدل ماده ای که در تولید سپتیک پلی اتیلن مورد کاربرد قرار میگیرداز یکی از پتروشیمی های ایران می تواند باشد.
سپتیک پلی اتیلن
این سپتیک پلی اتیلنی به شکلی ساخته شده است که پایداری بسیار بالایی در مقابل فشار بیرونی بر لوله دارد و با عوامل فشار درونی کم و در در زیر زمین و یا ب روی سطح زمین و یا پایین آب توانایی قرار گرفتن و کار کردن دارد.

موارد کاربردها
گرد آوری و از بین بردن فاضلاب شهری
گرد آوری آبهای سطحی زمین
راهی برای عبور فاضلاب صنعتی
راهی برای عبور آبهای کشاورزی و زهکشی
را های ارتباطی های پلی اتیلن و …

تشکر شده:

4 کاربر از nushin6 به خاطر اين مطلب مفيد تشکر کرده اند: zahra12 / sarabmn / yaraaa / lorasami /

پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.