آموزش ایمیل مارکتینگ
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

آموزش ایمیل مارکتینگ به سبک طراحی مدرن را به شکلی جامع برای شما عزیزان فراهم کردیم تا با استفاده از شرکتهای ایمیل مارکتینگ رایگان بتوانید بازاریابی کسب و کار اینترنتی خود را گسترش دهید. اصول ایمیل مارکتینگ همواره بر اساس روش هایی ثابت بوده است و همواره شما می توانید با استفاده از آموزش ایمیل مارکتینگ با وردپرس ارتباطات بسیار موثری را با مشتریان خود برقرار کنید. میلرلایت یکی از بهترین شرکتهای ایمیل مارکتینگ است که در این مقاله قصد داریم به آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت بپردازیم.


ایمیل مارکتینگ چیست؟
ایمیل مارکتینگ قلب تپنده ی کسب و کار اینترنتی شماست، زیرا شما با استفاده از بازاریابی ایمیلی، می توانید با مخاطبان سایت خود، ارتباط برقرار کنید، شما تنها با استفاده از این روش می توانید به صورت رایگان بازاریابی اینترنتی خود را گسترش دهید و کمپین های تبلیغات گسترده ای را شروع کنید و این مزیت کسب درآمد اینترنتی است که شما در ابتدا بدون سرمایه اولیه از طریق سئو ، سایت خود را به گوگل معرفی می کنید و سپس با استفاده از ایمیل مارکتینگ با کمترین هزینه، کمپین های تبلیغاتی خوبی را راه اندازی می کنید.

افزایش ترافیک سایت با استفاده از روش های نوین بازاریابی اینترنتی
همیشه اختلاف زیادی بین انتخاب دو گزینه ی شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ وجود دارد و در عین حال مردم نمی دانند که به صورت دقیق باید از کدام روش جهت بهبود کسب درآمد اینترنتی خود استفاده کنند. پاسخ سوال، کاملا واضح است! اگر وب سایتی دارید و می خواهید از طریق آن، کسب درآمد کنید، باید از هر دو روش به عنوان یک ابزار استفاده کنید، یعنی از هر دو روش تبلیغاتی، جهت ارتباط برقرار کردن با مخاطب خود استفاده کنید و افرادی که به کسب و کار شما علاقه مند هستند را به وب سایت خود جذب کنید. اما اگر بخواهید به صورت انحصاری از یکی از آنها استفاده کنید، قطعا در ادامه با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.
همواره افراد زیادی از شبکه های اجتماعی طرفداری می کنند و افراد بسیار زیاد دیگری هم، از طرفداران سرسخت بازاریابی ایمیلی هستند، اما واقعا استفاده از کدام یک از آنها برای شما پولسازتر خواهد بود؟ پاسخ واضحی برای این سوال وجود ندارد، زیرا افراد زیادی توانسته اند از طریق شبکه های اجتماعی به درآمد های فوق العاده دسترسی پیدا کنند و از طرف دیگر، شرکت های بزرگ زیادی وجود دارند که از روش بازاریابی ایمیلی، به نتایج مطلوبی دست پیدا کردند.
بازاریابی ایمیلی یا شبکه های اجتماعی پر هزینه
با توجه به رقابت بسیار زیادی که سالهاست در کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی بوجود آمده است، برای ایجاد کسب و کار خود، باید سرمایه اولیه قابل توجهی را کنار بگذارید و با توجه به بحث فیلترینگی که همیشه در کشور ایران وجود دارد، حتی کنار گذاشتن سرمایه اولیه هم کار منطقی نیست! اما با آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ می توانید یک پنل رایگان ایمیل مارکتینگ با میلر لایت را برای خود ایجاد کنید، که پیشنهاد طراحی مدرن ، این است که از هر دو روش، جهت افزایش بازدید وب سایت خود و ایجاد پیشنهادهای ویژه ی مختلف، استفاده کنید.
آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ با میلرلایت
میلرلایت یکی از بهترین و معتبرین شرکتهای ایمیل مارکتینگ در جهان است که امکانات بسیار فراوانی را به صورت کامل در اختیار شما قرار می دهد، این شرکت معتبر که در کشور لیتوانی قرار دارد، زمانی در کشور ایران، دارای نمایندگی بود و مدت زمانی هم شرکت طراحی مدرن از خدمات این نمایندگی ایرانی میلرلایت استفاده می کرد، اما چند ماه پیش، ارتباط خودش را با این نمایندگی ایرانی که شرکت کارزار بود قطع کرد و شرکت کارزار علت قطع همکاری را، تحریم کشور ایران بیان کرد.


دروغ بزرگ شرکت کارزار در مورد تحریم ایران توسط میلرلایت
وقتی با پشتیبانیه شرکت میلرلایت صحبت کردم، متوجه شدم که هیچ تحریمی در کار نبوده و علت قطع همکاری میلرلایت با شرکت ایران این بوده است که شرکت کارزار از قوانین میلرلایت پیروی نکرده و همین الان هم بیشتر کاربران میلرلایت ایرانی هستند و تازه کاربران ایرانی باخیال راحت به فعالیت خودشون در میلرلایت ادامه می دهند و اگر قرار بود که میلرلایت ایران را تحریم کند، پس شرکت سندر هم باید ایران را تحریم می کرد! زیرا شرکت کارزار، بعد از قطع همکاری بامیلرلایت، با شرکت سندر وارد همکاری شد و از همه مهمتر این است که شرکت سندر هم در کشور لیتوانی قرار دارد، پس اگر قرار به تحریم باشد که هر دو شرکت باید ایران را تحریم کنند، چون هر دو کمپانی در کشور لیتوانی قرار دارند!


پنل ایمیل مارکتینگ رایگان با میلرلایت
گام اول: شما با استفاده از پنل بازاریابی ایمیلی میلرلایت می توانید هزار نفر را در حساب کاربری خود داشته باشید و به صورت نامحدودی ایمیل به آنها ارسال نمائید، برای استفاده از سرویس ایمیل مارکتینگ رایگان، تنها کافیست که در سایت میلرلایت ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام، به تکمیل حساب کاربری و تائید ایمیل سایت خود بپردازید.


گام دوم: بعد از تکمیل حساب کاربری خود، منویی در قسمت بالای سایت، برای شما ظاهر می شود که از بخش پیشخوان یا Dashboard می توانید، یک آمار کلی از فعالیت خود در سایت میلرلایت را داشته باشید، بخش دوم برای ساخت کمپین است، که در این قسمت می توانید از ایمیل های مستقیم به کاربران خود با تاریخ و زمانی مشخص استفاده کنید، برای مثال، ممکن است شما سه روز بعد بخواهید پیامی را به کاربران خود ارسال نمائید، بنابراین می توانید پیام خود را در بخش کمپین، به گونه ای تنظیم کنید، که به صورت خودکار ، سه روز بعد، پیام شما به inbox کاربرانتان ارسال شود.

امضاي کاربر :
سئو چیست و چگونه باید آن را انجام داد؟ برای آموزش سئو سایت خود، با ما همراه باشید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.