عمل جراحی سینه در مردان چگونه است
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش

جراحی زیبایی سینه از مورادی میباشد که در میان مردان جایگاه خاصی دارد. آقایانی که دارای مشکل سینه هستند معمولا از بزرگ شدن سینه ها، متقارن نبودن اندازه سینه ها و یا مناسب نبودن و افتاده بودن نوک سینه ها رنج میبرند.
بزرگ بودن سینه ها یا که همان ژنیکوماستی میباشد مشکلی میباشد که اکثر مردان در وران بعد از بلوغ دچار آن مشکل میشوند. بعضی اوقات ممکن است این بزرگی کوچک ها ماندگار نیست و بعد از تمام شدن این دوره برطرف میشود. این مشکل از لحاظ اندازه و مقدار متفاوت میباشد اما اغلب به علت شکل و قیافه موجب ادیت شدن بیماران میشود. به همین دلیل آن ها نمیتوانند لباس های تنگ پوشیده و در مراکز عمومی مثل استخرها و سالن‌های ورزشی حاضر شوند.
همچنین ممکن است این مشکل با مسائل هورمونی یا مصرف کردن بعضی داروها باشد و به همین دلیل اگر این مشکلات هورمونی برطرف شود و مصرف آن داروها برطرف میشود. اما اگر در ویزیت های قبل از عمل برطرف کردن این مشکل امکان دارد.اصولاً جهت عمل جراحی زیبایی سینه در مردان با استفاده از دو روش انجام میشود :

●جراحی با برش جراحی
● جراحی بدون برش و به کمک لیپوساکشن و یا لیزرلیپولیز

در گذشته بیشتر این بیماران با استفاده از جراحی باز و برش های مختلف عمل میشدند. عمل جراحی که با خارج کردن نسج اضافی با باقی گذاشتن اثر زخم جراحی همراه است. اما با استفاده کردن از تکنیک‌های لیپوساکشن و لیزر لیپولیز این مورد فراهم شده تا از سوراخ‌های خیلی کوچکی در منطقه چین زیر سینه این نسوج و چربی اضافی را خارج کرد. مهمترین موردی که در مشخص کردن روش عمل جراحی زیبایی سینه موثرند:


● میزان بزرگی سینه
● میزان شلی و افتادگی سینه
● قوام و الاستیسیته پوست
● محل، شکل و افتادگی نوک سینه


بعد از جراحی زیبایی سینه :فرد دچار درد و کوفتگی میشود که قابل تحمل بوده و بعد از رفتن اثر بی حسی بوجود آمده اند که میتوان این درد را با دارو برطرف کرد. همینطور تورم زیاد در قسمت عمل شده هست که موجب میشود نتیجه عمل در روز های اول مشخص نباشد. توجه داشته باشید که بعد از انجام جراحی تا 6 هفته باید از گن استفاده کنید و این گن نیز مثل لباس زیر میباشد و پوشش خارجی برای بدن نیست . برای مشاهده نتیجه آخر 1 تا 4 ماه باید صبر کنید و همینطور فعالیت های بالاتنه و ورزشی را تا 1 هفته محدود کنید.
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.