دانلود مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها The Lord of the Rings دوبله فارسی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
دانلود مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها The Lord of the Rings دوبله فارسی


نام : مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها The Lord of the Rings | کیفیت : 576*720 | ژانر : حماسی – فانتزی – ماجرایی
فرمت : MP4 | کارگردان : Peter Jackson | دانلود سه گانه ی ارباب حلقه ها


2001 : قسمت اول فیلم ارباب حلقه ها: یاران حلقه
2002 : ارباب حلقه ها قسمت دوم: دو برج
2003 : ارباب حلقه ها قسمت سوم: بازگشت پادشاه
ارباب حلقه ها (به انگلیسی: The Hobbit) فیلمی سه قسمتی در سبک حماسه‌ای فانتزی ماجرایی بر اساس رمانی به همین نام نوشته ج. ر. ر. تالکین می‌باشد و پیتر جکسون را در مقام کارگردان، تهیه کننده و همکار فیلم نامه نویس در اختیار دارد.. گیرمو دل تورو به عنوان کارگردان نزدیک به دو سال با جکسون در مرحلهٔ پیش تولید همکاری کرد اما در می۲۰۱۰ پروژه را ترک کرد و در ژوئیه اعلام شد جکسون برای کارگردانی هر دو قسمت قرارداد امضا کرده‌است. ایان مک‌کلن، اندی سرکیس و هوگو ویوینگ که در سه گانهٔ ارباب حلقه‌ها حضور داشتند نقش‌های خود را در ارباب حلقه ها تکرار می‌کنند. هاوارد شور آهنگساز سه گانهٔ اریاب حلقه‌ها آهنگسازی ای فیلم رو بر عهده دارد. سیزده دورف به همراه گندالف جادوگر بزرگ به خانهٔ بیلبو بگینز که یک ارباب حلقه ها و ساکن روستای شایر است می‌روند و در آنجا تصمیم می‌گیرند تا سفری دور و دراز را برای یافتن گنجینه‌های افسانه‌ای آغاز کنند. در میانه‌های راه بیلبو از گروه جدا افتاده و گم می‌شود و در آنجا با گالوم روبرو می‌شود که که حلقهٔ قدرت را در اختیار دارد. بیلبو با دوز و کلک حلقه را از گالوم(اسمیگل) می‌رباید و در نهایت به دوستانش می‌پیوندد در ادامه نگهبان گنج افسانه‌ای که اژدهایی به نام اسماگ است کشته می‌شود و دوارفها و بیلبو بگینز به ثروت عظیم آن دست می یابند، اما نبرد پنج سپاه در دامنه های اره بور در راه است. فیلم‌های سه گانه رویدادهای کتاب ارباب حلقه ها را دربر می‌گیرند امااز منابع دیگر کتب تالکین نیز برای به تصویر کشیده شدن وقایع آن استفاده شد.
بازیگران : Elijah Wood, Ian McKellen, Orlando Bloom


:: دانلود قسمت اول فیلم سینمایی ارباب حلقه ها ،یاران حلقه ::
:: The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 ::
:: مدت زمان : 160 | سال انتشار : 2001 ::
:: برنده 4 جایزه اسکار و کاندیدای دریافت 9 جایزه اسکار دیگر :: | Ratings: 8.8/10
خلاصه داستان ارباب حلقه ها قسمت اول : یک حلقه‌ی باستانی که قرن‌ها پیش گم گشته بود، حالا دوباره پیدا شده و از دست تقدیر، به “هابیتی” جوان بنام “فرودو” رسیده است. وقتی که “گندالف” می فهمد که این حلقه، همان حلقه یگانه ارباب تاریکی، “سائورون” است، فرودو مجبور می شود این حلقه را به کوه نابودی برده و آن را از بین ببرد. با این وجود او تنها نمی رود و در این راه هشت یار دیگر به او در انجام ماموریتش کمک می کنند. یاران حلقه باید از میان کوه‌ها، جنگل‌ها، برف و بوران و تاریکی عبور کنند و با نیروهای شرور تاریکی در میان راهشان مقابله کنند. موفقیت آن‌ها در این ماموریت سخت، تنها امید برای خاتمه دادن به دوران حکومت ارباب تاریکی است…:: دانلود قسمت دوم فیلم سینمایی ارباب حلقه ها ، دو برج ::
:: The Lord of the Rings: The Two Towers 2002 ::
:: مدت زمان : 213 دقیقه| سال انتشار : 2002 ::
:: برنده 2 جایزه اسکار و کاندیدای دریافت 4 جایزه اسکار دیگر ::
خلاصه داستان ارباب حلقه ها قسمت دوم : نیروهای “سائورون” رو به افزایشند و او متحدهای جدیدی بدست آورده است. ارتش “سارومان” اکنون آماده حمله به “آراگورن” و مردم روهان هست. از طرفی دیگر یاران حلقه از هم پاشیده‌اند و “فرودو” و “سم” با امید اندکی که باقی مانده به سمت “موردور” می روند. متحدان جدیدی به آراگورن، و مری و پی‌پین پیوسته‌اند، و آن‌ها باید از روهان دفاع کرده و بر آیزنگارد بتازند. در همین حال سائورون در حال پایه‌ریزی یک حمله بزرگ به گاندور است، و جنگ حلقه در حال آغاز می باشد…:: دانلود قسمت سوم فیلم سینمایی ارباب حلقه ها ، بازگشت پادشاه ::
:: The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 ::
:: مدت زمان : 4 ساعت | سال انتشار : 2003 ::
:: برنده 11 جایزه اسکار و جزو 250 فیلم برتر با امتیاز 8.9 در IMDB ::
خلاصه داستان ارباب حلقه ها قسمت سوم : “فرودو” و “سم” با راهنمایی “گالوم”، به مسیرشان به سمت کوه نابودی ادامه میدهند، در حالی که مطمئن نیستند او به چه سمتی هدایتشان می کند. باقیمانده یاران حلقه، مردم “گاندور” و “روهان” را در نبردی عظیم علیه نیروهای “سائورون”، یاری می کنند.

جهت دانلود فیلم ارباب حلقه ها کلیک کنید
پاسخ ها

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.