ویزای شینگن اسپاتیا را بشناسید.
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
ویزای شینگن اسپانیا به صورت تضمینی و فوری

ویزای شینگن اسپانیا به صورت تضمینی و فوری[/caption]
ویزای شینگن
برای اخذ آسان و راحت ویزای شینگن اسپانیا به صورت تضمینی و فوری با سایت ویزای شینگن ما همراه باشید. کشور اسپانیا عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و جهت سفر به اسپانیا نیاز به ویزا شنگن می باشد. برای اخذ ویزای شینگن نظیر ویزای شینگن فرانسه , ویزای شینگن اتریش و تمامی ویزای شینگن حضور شخص متقاضی در زمان تعیین شده از طرف سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری الزامی می باشد.
مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا
[list=]
 • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی .[*]فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .[*]کارت ملی و شناسنامه .[*]2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .[*]در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .[*]نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی .[*]گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران ) .[*]پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل ) .[*]گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته ) .[*]گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان ) .[*]بیمه مسافرتی .[*]سند مالکیت ( در صورت وجود ) .[*]رزرو هتل و بلیط هواپیما .
 • راهنمای انتخاب بلیط مناسب برای سفر به اسپانیا
  در حال حاضر پرواز مستقیمی بین ایران و اسپانیا وجود ندارد، بهترین و کوتاه‌ترین مسیر پروازی را خطوط هواپیمایی پگاسوس و ترکیش ترکیه (یک توقف در استانبول) ارائه می‌دهند، همچنین بوسیله خطوط هواپیمایی قطر، آلیتالیا، امارات و لوفتهانزا نیز امکان پرواز با یک توقف به اسپانیا وجود دارد.
  گرد آوری : ویزای شینگن sitevisa.com
  پاسخ ها

  براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.