طراحی دکوراسیون با استفاده از کفپوش سه بعدی
سفارش تبليغات در انجــمن قالب گراف ورود به تاپيک اطلاعيه هاي تابستانه قالب گراف
امور گرافيکي و کدنويسي وب خود را به جي جي ميزبان بسپاريد
نام کاربري : پسورد : فراموش
طراحی دکوراسیون با استفاده از کفپوش سه بعدی:‌طراحی دکوراسیون هم مثل خیلی از هنرهای تزیینی با نوآوری و سورپرایزهای خاص خود همراه است. این بار نوبت کفپوش سه بعدی است که با ورود خود پا به میدان طراحی و تزیین دکوراسیون بگذارد.


این کفپوش های سه بعدی می توانند فضا و نمای داخلی منزل را متنوع جلوه دهد و بیننده را برای لحظاتی غافلگیر کند که چیزی را که می بینند باور کند یا نکند. روش کار به این شکل است که عکس ها با دستگاه های حرفه ای پرینت عکس چاپ می شوند سپس عکس را کف محل مورد نظر می چسباندند و سپس سطح عکس را با چند لایه لاک الکل و اپوکسی پوشش می دهند. البته کار انقدرها هم ساده نیست ولی کلیت کار به این شکل است که توضیح دادیم.

تصاویر زیر را ببینید تا بیشتر با این مدل کفپوش های مدرن آشنا شوید.

کفپوش مدرن سه بعدی برای سرویس بهداشتیکفپوش طرح دریا برای حمام و دستشوییمدل های جدید کفپوش دستشوییمدل کفپوش طرح دریا و دلفین در سالن پذیراییمدل کفپوش طرح سه بعدی برای سالن پذیراییکفپوش سه بعدی طرح دریامدل های جدید کفپوش سه بعدی برای حمام و دستشویی
پاسخ ها
از قرار دادن مطلب غیر مرتبط در انجمن ، خودداری کنید

شما متوجه موضوع انجمن نیستید ؟
دوستان بار ها این رو به شما تذکر دادن
امضاي کاربر :

کف‌پوش واش ‌بتن همان بتن شسته‌ای است که در کف سازی‌های محوطه، پارک و … استفاده می‌گردد. کف‌پوش واش بتن یکی از کف‌پوش‌های بتنی است که بتن آن از ترکیب سنگ‌دانه‌های رنگی و طبیعی، چسب بتن، پودر سنگ، الیاف و دیگر افزودنی بتنی بر روان کننده نوترال پلی کربوکسیلاتی بتن، در انواع ابعاد، طرح، رنگ و نقش تولید می‌گردد. این موزاییک به روش‌های مختلفی تولید می‌گردد که روش‌های پرسی و ویبره، بیشتر مورداستفاده می‌باشند.
در روش تولید پرسی بعد از ترکیب مواد اولیه، آن را در لایه زیرین قالب میز پرس می‌ریزند و روی آن را با ملات ماسه سیمان می‌پوشانند. با استفاده از فشاری که دستگاه پرس وارد می‌کند، موزاییک دولایه با رویه سنگ‌دانه‌ای تولید می‌شود که بعد از عبور از اتاق بخار نسبت به شستشوی آن اقدام می‌شود. در روش تولید ویبره، بتن حاصل را داخل قالب‌های پلاستیکی می‌ریزند و بعد از آنکه از روی میز ویبره عبور کرد، وارد اتاق بخار می‌شود. سپس بعد از ۲۴ ساعت از قالب خارج‌شده و با فشار آب، لعاب‌های سیمانی که روی سنگ‌دانه‌ها است پاک‌شده و نمای سنگ‌دانه‌ها تمیز و زیباتر می‌شود.

براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.